Rohkem elegantsi. Rohkem võimsust.

ROHKEM ELEGANTSI. ROHKEM VÕIMSUST

Ghibli Modena S eristub oma võimsuse poolest. Ghibli S kätkeb endas koguni 430 hj võimsust, mis peidab end sedaani elegantse kapoti all. Kuid suurem võimsus ei tähenda kompromisse stiili arvelt – Ghibli Modena S tõuseb oma elegantsete joonte ja voolujoonelise kujuga massi seast esile.

S-tähe taga peituv võimsus võimaldab mudelil Ghibli Modena S saavutada 100 km/h kõigest 4,9 sekundiga. Ja seejuures alati stiilne välja näha.

ERISTUGE MASSIST

Kujutlege võidusõidus karastunud võimsust elegantses kehas. Just nii väljendub mudelis Ghibli Modena S Maserati DNA. Kupeele omane dünaamika ja luksusliku sedaani rafineeritud stiil. Mudelit Ghibli Modena S iseloomustavad peen sisustus, uus ohutustehnoloogia ja ajatu Itaalia elegants. Ükskõik, kas kiirustate kesklinna kohtumisele või naudite puhkuse ajal Euroopa parimaid teid, Maserati Ghibli S on valmis igaks elujuhtumiks.

Tehnoloogia

VEDRUSTUS SKYHOOK

Tegu ei ole tehisintellektiga, küll aga millegi lähedasega. Ghibli S püüab pidevalt autojuhi meeleolu tabada ja on valmis silmapilkselt muutuma. Skyhooki vedrustus kuulub juba GranSporti versiooni standardvarustusse. See jälgib pidevalt kõikide rataste liikumist. Nii määrab süsteem kindlaks, kuidas ja kuhu sõidetakse, ning muudab hetkega amortisaatorite dünaamilisi omadusi. Kõige keskmes on mugavus, kuid piisab ühest nupuvajutusest ja Ghibli S hakkab kurvidele reageerima tõelise Itaalia kirega.

SISUSTUS

Teie jaoks loodud äriklass. Kõik see on loodud mugavustunde saavutamiseks reisi ajal. Alates intuitiivsest näidikuplokist kuni parima kvaliteediga Pieno Fiore naturaalnahast polstrini. Oma Ghibli Modena S-i luues saate peale salongi värvitoonide valida ka materjalid, mille on välja töötanud Itaalia kuulsaimad disainerid.

EKRAAN

Maserati Ghibli S ei eristu üksnes oma rafineeritud disaini või sportliku võimsuse poolest. Ghibli S on loodud modernse elu jaoks – 8,4-tolline ekraan ja juhtpaneel ühilduvad täielikult teie nutiseadmetega ja muudavad elu mugavaks.

Ghibli Modena S TEHNILISED ANDMED

Pikkus 4971 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1945 mm
Laius (küljepeeglitega) 2128 mm
Kõrgus 1461 mm
Teljevahe 2998 mm
Mootor V6
Mootori töömaht 2979 cm³
Maksimaalne võimsus 430 hj
Maksimaalne kiirus 286 km/h
0-100 km/h 4.9 sec
Keskmine kombineeritud CO2 heide NEDC katsemeetodi järgi: 10.6-10.9 l / 100 km
Keskmine kütusekulu NEDC katsemeetodi järgi: 241-246 g/km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon