Maserati volitatud hooldustöökoda Tallinnas

MASERATI TEENINDUS

Teie Maserati laitmatu seisukorra tagamiseks tuleb seda korrapäraselt hooldada. Maserati volitatud hooldustöökoja spetsialistid teevad hooldustöid kvaliteetselt ja asjatundlikult. Kõik Maserati teeninduse töötajad on sertifitseeritud Maserati tehases ning tunnevad suurepäraselt Maserati autode spetsiifikat ja hooldust, mida need vajavad. Koostame esinduses teie Maserati hooldusgraafiku, et teie auto sõidaks alati ideaalselt – nii, nagu tõeline Maserati sõitma peab.

MASERATI GARANTII

STANDARDNE TOOTJAGARANTII

Maserati standardgarantii kehtib 3 aastat ilma läbisõidupiiranguta. Garantii hõlmab nn bumper-to-bumper kahju ja tagab teile rikke korral maanteeabi.

PIKENDATUD GARANTII (4 VÕI 5 AASTAT)

Standardse tootjagarantii lõppedes on teil võimalik seda 4 või 5 aastaks pikendada. Selle garantii korral kehtivad samasugused tingimused nagu ka standardsel tootjagarantiil. Garantiid saab pikendada, kui auto läbisõit ei ole rohkem kui 130 000 km (bensiin) või 150 000 km (diisel) ja auto on kuni 4 aastat vana.

PIKENDATUD GARANTII (6 VÕI 7 AASTAT)

Pikendatud garantiid saab 6 või 7 aastaks pikendada ainult juhul, kui kasutasite enne 4/5 aasta garantiid. See garantii kehtib üksnes auto mootorile ja käigukastile ning seda saab rakendada, kui auto läbisõit ei ole suurem kui 130 000 km (bensiin) või 150 000 km (diisel). Samuti peab auto olema läbinud Maserati 121 punkti kontrolliprogrammi. Garantii pikendamiseks ei tohi auto olla vanem kui 6 aastat.

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon