Sõitke nagu parim on alles ees

Maserati GranCabrio

GranCabrio on kutse elada elu täiel rinnal. Eksklusiivselt itaaliapärane tõlgendus elust pilvitu taeva all.

Pääse puhtale naudingule

Neile, kes soovivad nautida parimat sellest, mida elu pakub. Neile, kes ihkavad suurejoonelisi ringreise, mille eesmärk on nautida iga hetke täiel rinnal. Uus GranCabrio on arenenud ikoon.

Lahendatud on kaasaegne mõistatus: traditsioonide ja innovatsiooni peenelt kohandatud tasakaal, toores radadel aretatud tehnika ja Itaalia elegants. GranCabrio esindab seda duaalsust selle kõige olulisemal ja vabastavamal kujul.

SUUREJOONELISED REISID

Kutse elama avatult. GranCabrio on avatud grand touring’u ülim väljendus – samas rafineeritud, voolav ja särav. Nii algab uus teekond.

KABRIO NAUDING 4-LE

Grand touring loodi selleks, et pakkuda juhile ja kõigile kolmele reisijale parimat Maserati disaini ainulaadses Itaalias aretatud käsitöö mugavuses. Siin on kõik võimalik.

VORMIDE PUHTUS

GranCabrio esivõre Tridendist tantsib silm mööda selle kaasaegseid kontuure LED esituledeni, mis pakuvad optimaalset nähtavust ja äratundmist nii päeval kui öösel.

AINULT PARIM

Itaalia käsitöö kvaliteet on alati moes. Hinnalised, õilsad materjalid on ühendatud tipptehnoloogiaga hoolikalt valmistatud salongi jaoks, mis seab esikohale täieliku sensoorse mugavuse keskendunud ja värske esteetikaga.

Uusima tehnoloogiaga loodud siledad digitaalsed pinnad täiendavad käsitöölisi elemente, mis on sama kutsuvad kui GranCabrio ise.

MURETU MUGAVUS

Ihaldusväärne muretu sõit on GranCabrio puhul loomulik. Iga detail on läbimõeldud tagamaks, et sõidu kõik aspektid oleksid ülevad, alates Maserati intelligentsest assistendist (MIA), mis toimib isikliku ülemteenrina ja lõpetades selliste funktsioonidega nagu kaelasoojendaja. Tänu GranCabriole ootab ees tuulevaikne rannikusõit igal aastaajal.

JUHIRUUMI SEADMED

Kergesti konfigureeritava 12,2-tollise täisdigitaalklastri abil saate võidusõitja vaatenurga. Kaasahaarav kogemus juhile, mida rikastab veelgi Heads-Up ekraan, et asetada kogu kõige olulisem sõiduteave just sinna, kus seda vaja läheb.

REISIKAASLANE

Kuhu iganes tee ka ei viiks, reisige täie kindlustundega, et olete täielikult ühendatud. Arukas ja kohandatav tipptasemel Maserati Intelligent Assistant (MIA) 12,3-tollisel keskekraanil, mis töötab Android Auto OS-iga, sisaldab nutitelefoni integreerimist ja häälkäsklusi, et olla igal reisil sünkroonis.

ERGONOOMILINE JA DIGITAALNE

GranCabrio on teie käsutuses. Kolm suurt ergonoomiliselt paigutatud ekraani ja läikivad digitaalsed kuvarid muudavad iga suurejoonelise reisi vaevatuks. Kas puudutuse, hääle või kiire žesti abil on vajalik teave ja juhtnupud just seal, kus neid vajate.

KÄSITSI SEADISTATUD HELI

Kujutage ette, et tajute sama sügavust ja võimsust nagu elava muusika kontserdil. See on GranCabrio helikogemus, mille on meisterlikult orkestreerinud auhinnatud Sonus faber, Itaalia helikunstnikute bränd. Valikulisel High Premium süsteemil on 16 kõlarit, mis on salongisse hoolikalt paigutatud, et tagada ülim helielamus.

Täiselektriline või V6 mootoriga

Värske õhu sööst, äikeseline mürin ja maastikud otse teie kujutlusest. Uus GranCabrio pakub revolutsioonilist tehnoloogiat ja Modenas konstrueeritud jõudu, et saavutada kompromissitu tulemus, mis tekitab näole naeratuse ja kehale eufoorilisi aistinguid.

 

Las see teeb häält. Järgige maanteed ja muutke iga suurejooneline ringreis mitmekülgseks rõõmuks.

Maksimaalne jõudlus 550 hj
Maksimaalne kiirus 316 km/h
Kiirendus 3.6 s

Sügav ja võimas Folgore lõõtsuv heli on ikoonilise Maserati müra elektriseeriv edasiarendus.

Maksimaalne 761
Maksimaalne 290 km/h
Kiirendus 2.8 s

METSIK POOS

GranCabrio keskmes on võidusõidust saadud võimsus, mis on mobiliseerimiseks valmis. Launch Controliga kogege maksimaalset kiirendust, täielikku veojõukontrolli ja pöördemomendi jaotust, et jõudlus oleks hingemattev.

GRAND TOURING GUSTOGA

Suurepärane juhitavus on Maserati suurejoonelise reisikogemuse jaoks hädavajalik. Parima juhitavuse ja mugavuse tagamiseks on testitud spetsiaalseid astmelisi rehve. Inertsliigutust on vähendatud kerge šassii kaalukontsentratsiooni spetsiifilise kaldega. Teisisõnu, kõik on loodud ülevate reiside jaoks.

AERODÜNAAMILINE KIIRUS

Maserati GranCabrio skulptuurne siluett on palju enamat kui ratastel meistriteos, selle aerodünaamilised kontuurid on loodud nii, et õhk jookseks neist otse mööda, et saada võrratu sõidukogemus vabas õhus.

ROHKEM JÕUDLUST, VÄHEM MASSI

Minge kiiremini ja kaugemale. Modulaarne arhitektuur ja ülikergete materjalide, näiteks alumiiniumi laialdane kasutamine tagavad suurepärase võimsuse ja kaalu suhte. See on Maserati stiilis sõidunauding.

SUUR MEELERAHU

Jälgige päikeseloojangut ja kasutage kõiki vabaõhusõite turu kõige põhjalikuma ja keerukama sõiduautomaatika toega: 2. taseme täiustatud sõiduabisüsteemid.

IKOONILINE VEETLUS

GranCabrio Folgorel süttivad Maserati kolmekordsed õhutusavad. Peen, kuid rabav vihje laetavale täiselektrilisele energiale.

ERINEVAD HETKED, ERINEVAD REŽIIMID

GranCabrio nelja erineva sõidurežiimiga kohanete iga reisiga. Alates igapäevasest maksimaalse kasutusmugavusega sõidust kuni vaikerežiimi GT ning põnevate Sport- ja Corsa-režiimideni – iga seadistus on suunatud eesolevast teest maksimumi võtma. Aeg ringreisile minna.

TÄISELEKTRILINE HING

Tipptasemel Itaalias valmistatud innovatsioon värskes uues materjalis. Tutvustame regenereeritud nailonkiudu ECONYL®. GranCabrio potentsiaalselt lõpmatu ringikujuline materjal. GranCabrio interjööri laseriga söövitatud disain annab tunnistust energia modulatsiooni võimsusest, nagu ka täiselektriline tõukejõud, mis toidab kogu Folgore mudelivalikut.

ELEKTRIFITSEERITUD G-FORCE

Reguleeritava pöördemomendi jaotuse ja veojõukontrolli sidumisel Corsa režiimis jõudluse optimeerijaga tagab GranCabrio Folgore laadimisel rajal aretatud kiirenduse. Põnev algus, maksimaalne rahulolu.

LOOGE ENDA OMA »
Mootor V6
Võimsus 550 hj
Maksimumkiirus 316 km/h
Suurim pöördemoment 650 Nm
LOOGE ENDA OMA »
Mootor Täiselektriline
Võimsus 761 hj
Maksimumkiirus 290 km/h
Suurim pöördemoment 1350 Nm

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon