Esimene omataoline

AEG OLLA JULGE

Maserati MC20 on loodud võidusõiduradadel kihutamiseks, tagades samal ajal mugava, turvalise ja dünaamilise teekonna.

Tegu on sportautode turul väga konkurentsivõimelise kooslusega inseneriteadusest ja stiilist. Kahtlemata avab see tootja ajaloos uue lehekülje. MC20 loomisel pöörati palju tähelepanu uusimatele tehnoloogiatele, mis tagavad, et peale sportauto pakutava elamuse tunneks juht end ka kindlalt ja mugavalt.

Maserati MC20 ainulaadne komponent on uus Nettuno mootor, milles rakendatud tehnoloogilisi lahendusi kasutatakse ka vormel 1-s.

MC20 DISAIN

Maserati MC20 määratleb end unikaalse Itaalia omapära kaudu. Maitsekas, selge kontseptsiooniga, ilma mingite üleliigsete stiilielementideta. See on võimaldanud luua uue superauto ajatu disaini, mis on alati olnud Maserati autode ainulaadne omadus.

Kaasa sündinud esmaklassilisus ja ehedus toovad esile Maserati MC20 sportliku iseloomu. Ülemine osa kujutab endast elegantset ja stiilset kunstiteost, alumine pool on aga keskendunud tehnoloogiale ja inseneriteadusele. See võimaldab saavutada täiusliku tasakaalu vastandite vahel, sest autos on ühendatud meisterlikkus ja inseneriteadus, mille põimivad kokku käsitöö unikaalne kvaliteet ja tootmisprotsessi ülim täpsus.

MC20-le ainuomane joon on ülespoole avanevad nn liblikatüüpi uksed, mis lisavad ilu ning võimaldavad juhil ja kaasreisijal hõlpsamini autosse istuda ja sealt väljuda. Teistest Maseratidest erineb auto selle poolest, et sellel on vertikaalsed esituled, mida võib pidada tootja tõeliseks disainirevolutsiooniks. Kaks laia, madalat horisontaalset tagalaternat lisavad veel rohkem ainulaadsust.

Tehnoloogia

100% ITAALIA PÄRITOLU

Maserati innovatsioonilaboris loodud ja Modenas ajaloolises tehases valmistatud uus MC20 on 100% Itaaliast pärit. Maserati MC20 fantastilise välimuse taga peitub auto kompromissitu sportlik hing, mida toidab muljet avaldav süda.

NETTUNO MOOTOR

Täiesti uuel kuuesilindrilisel V-kujulisel Nettuno bensiinimootoril on kaks turbiini. Mootoril on ainulaadne omadus – uuenduslik süütesüsteem, millel on lisaks peamisele veel täiendav eelsüütekamber. Seda tehnoloogiat kasutatakse ka vormel 1 autode mootorites. Tänu sellele on Nettuno praegu kõige arenenum autodesse paigaldatav sisepõlemismootor.

SUPERAUTO VÕIMSUS

Uusimad tipptehnoloogiad võimaldavad uhiuuel mootoril saavutada kogunisti 630 hobujõudu, mis tagab MC20 laitmatud dünaamikaomadused. Nullist sajani kiirendab see 2,9 sekundiga, kiiruseni 200 km/h kulub vaid 8,8 sekundit. Maserati MC20 maksimaalne kiirus on 325 km/h.

AERODÜNAAMIKA

MC20 on ülimalt kerge auto, kaaludes alla 1500 kg. Tänu 630 hj võimsusele eristub see oma klassis nende kahe näitaja suhte poolest. See on saavutatud tänu kvaliteetsetele valitud materjalidele, kasutades ära kõik süsinikkiu võimalused ilma ühegi ohverduseta mugavuse nimel. Suurepärastele dünaamikaomadustele lisandub veel pisiasjadeni täiustatud aerodünaamika.

Interjöör

Võidusõidust inspireeritud väljapeetus. Iga detail liidab teid tugevamini oma MC20-ga. Juhiistmel ei häiri teie sportlikku sõiduelamust miski. Interjöör sisaldab vaid olulist – igal komponendil on praktiline otstarve. Luksuskelladest eeskuju võtnud sõidurežiimi valits kaunistab süsinikkiust kesktunnelit ja tuletab igaühele meelde, et ta viibib Maseratis.

MC20 TEHNILISED ANDMED

Mass <1500 kg
Pikkus 4669 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1965 mm
Laius (küljepeeglitega) 2178 mm
Kõrgus 1224 mm
Teljevahe 2700 mm
Mootor V6
Mootori töömaht 3000 cm³
Maksimaalne võimsus 630 hj
Maksimaalne kiirus >325 km/h
0-100 km/h <2.9 s
Keskmine kombineeritud CO2 heide WLTP katsemeetodi järgi: 262 g/km
Keskmine kombineeritud kütusekulu WLTP katsemeetodi järgi: 11,6 l/100km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon