Särtsakas Itaalia-stiilis teekond.

RINGRADADELT MAANTEEDELE

Folgore’i jõuallikas on töötatud välja Vormel E-l põhineva tehnoloogiaga – näiteks ränikarbiidist muundurid parema energiavoo ja suurema tõhususe saavutamiseks.

Tipptasemel 800-voldine aku annab toidet kolmele võimekale 300 kW püsimagnetmootorile (üks ees ja kaks taga), mille tulemusena saavutatakse kuni 560 kW/761 hj võimsus ja erakordse 1350 Nm pöördemomendi edastamine kõikidele ratastele.*

Puhas luksus. Puhas jõudlus. Puhas Maserati.

LAETUD PIKKADEKS SÕITUDEKS

Täislaaditud akuga saab sõita kuni 450 km

Grand touring mudel peab olema grandioosne.
Seetõttu võite olla kindel, et see auto viib teid just nii kaugele, kui soovite. Täislaaditud akuga saate sõita kuni 450 km**.

Või kuni järgmise peatuskohani, et imelisi vaateid nautida. Kui aeg käes, laeb aku vaid 5 minutiga kuni 100 km jagu energiat*, säilitades elegantselt tasakaalu kiirelt kaugele sõitmise ja oma tempos kulgemise vahel.

Kui tagasi maanteel olete, kogutakse ja salvestatakse pidurduse ajal täiendavat energiat.

VÄLKKIIRE

0-100 km/h 2,7 sekundiga

Folgore tähendab itaalia keeles äikest ehk teisisõnu võimsust selle kõige puhtamal kujul.

GranTurismo Folgore kiirendab nullist sajani vaid 2,7 sekundiga ja tippkiiruseks on 325 km/h. Nutikas T-kujuline paigutus võimaldas paigutada aku veersildadele lähemale, et saavutada täiuslikku kaalujaotust ja madalat raskuskeset – see auto on vaid 1353 mm kõrgune.

Tulemus? Suurem kiirus, erakordne kiirendus ja fantastiline väledus: tõeline Maserati sportauto, oma tingimustel.*

LAADIMISPUNKTIDE VÕRGUSTIK

Laadib kuni 100 km läbimiseks vaid 5 minutiga

Spetsiaalse laadimisrakenduse kaudu pääsevad kasutajad ligi ühele Euroopa suurimale laadimisjaamade võrgustikule.

Rakendusse on registreeritud üle 400 000 laadimisjaama, millest 30 000 on ülikiired laadimispostid.

GranTurismo Folgore kliendid saavad oma isikliku seinale kinnitatava laadimisjaama koju või muusse laadimiskohta paigaldamiseks. Selline laadimisjaam tagab laadimisvõimsuse 3 kW – 22 kW ja sisaldab laadismiskoormuse tasakaalustamise tehnoloogiat.*

* Kõik toodud andmed on tüübikinnituse ootel.
** 450 km viitab sisemistele katsetele vastavalt WLTP kombineeritud tsüklile. Tegelik klilendi poolt saavutatav igapäevane sõiduulatus kilomeetrites oleneb peamiselt sõidustiilist, topograafiast, välistemperatuurist ja sõiduki koormusest.

AERODÜNAAMILINE DISAIN

Võimas sööst läbi õhu. Spetsiifilised eesmised jaoturid ja difuusorid koos 20/21-tolliste teemantlõikega läikivmustade Aero-velgedega parandavad Folgore’i aerodünaamilist tõhusust, et pakkuda võimsamat ja pikemat sõidunaudingut.

RÄÄGIME ELEKTRIST

Maserati disainikeel on särtsakas. Tridenti logo ja Maserati, GranTurismo ning Foglore’i kirjad on tumedat vasetooni. Külgmised õhuavad on elektrisiniselt valgustatud, pidurisadulad on anodiseeritud ja spetsiaalne Foglore’i esivõret kaunistavad läikivmustad detailid kergelt anodiseeritud siidisel mustal põhjal.

TÕUSEV ENERGIALAINE

Virmalised inspireerisid meie disainereid looma keskkonna, millest energia läbi voolab, pakkudes igale autosviibijale elamusi. Minimalistlik ja puhas: interjöörid väljendavad imeliselt Foglore’i poolt kehastatavat arengut läbi värvide, materjalide, graafika, digitaalsete pindade ja uuenduslike käsitöötehnikate meisterliku kasutamise.

TULEVIKUGA PÕIMITUD

Taaskasutus ja ringlussevõtt. Folgore’i istmete, postide, päikesesirmide ja lae polsterdamiseks kasutasime tehniliste kangaste valmistamiseks mõeldud ECONYL® regenereeritud nailonkiudu, mis on valmistatud täielikult kalavõrkudest ja muudest plastjäätmetest; seda materjali kasutatakse juba ka kõrgmoes ja mööbli tootmiseks. See on nagu trikoo – kompaktne, matt, puudutades pehme ja kerge, kohandudes täiuslikult pindade kujuga.

TAJUV DÜMAAMILISUS

Hele või tume? GranTurismo Folgore on saadaval hallide õmblustega kaunistatud halli/teksasinise sisuga või vasevärvi õmblustega musta polstriga. ECONYL®-materjali ulatuslik kasutamine avab ka uusi graafilisi võimalusi: lasersöövitus annab sellele materjalile tugevalt lainelise kalasabamustri, mis loob mulje pidevast liikumisest. Sama dünaamilisus jätkub nupuvabal armatuurlaual ja paneelidel kõrgsagedusliku nahatrükitehnoloogiana.

SÕITKE KOOS PIKSEGA

Niipea, kui sihtpunkt on valitud, kuvatakse 12,3-tollisele ülemisele keskekraanile nii eeldatav aku laetuse tase kohale jõudes kui ka teele jäävad parimad laadimisvõimalused. Laadimisjaamad ja maksimaalne võimalik sõiduulatus aku, sõidustiili ning teede reaalajainfo põhjal kuvatakse navigatsioonikaardile. Iga peatumise ajal on võimalik autossejääjate rõõmuks salongi temperatuuri säilitada. Ärge viivitage, haarake soojendatud roolist ja alustage põnevat reisi.

LAADIMISPAKETID

Elegantne seinale kinnitatav laadimisjaam kodus kasutamiseks ja 3-aastane avalikes laadimisjaamades laadimise leping. Avastage just teie vajadustega kohandatud parimaid võimalusi.

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon