GranTurismo

See korraga nii füüsiline kui ka emotsionaalne teekond juhatab teie meeled seni avastamata territooriumitele, kus ainus vajalik kaart on uudishimu.

Juurtega kindlalt tulevikus

Kogemus, kus saavad kokku võimsuse ja luksuse, põnevuse ja lõõgastuse, tuleviku ja traditsioonide ning erakordset sõidusooritust pakkuvate võidusõidurajalt pärit uuenduste peaaegu võimatuna näiv tasakaal. Ühesõnaga – kõik on olemas.

Suurepärane sõiduelamus võib alata.

Võimsuse elegantne väljendus

Maserati GranTurismo domineeriv välimus on muskliline ja samas aerodünaamiline, aukartustäratav, ent väljapeetud, kiirates nii raevukat jõudu kui ka elegantset ilu.

Disain

SUUREPÄRASE SÕIDUELAMUSE LUBADUS ESIMESEST PILGUST

GranTurismo üle võib küll tema välimuse põhjal otsustada: tema autoritaarne, ent samas voolujooneline kuju on eelmäng ahvatlevale interjöörile ja kesta all peituvale jõule.

EESMÄRGIGA ISIKUPÄRA

Trident siseneb efektselt oma enesekindla uuendusliku esivõrega. Uued vertikaalsed täis-LED-esituled rõhutavad esiosa julget karakterit.

ITAALIA TINGIMUSTEL

“Cofango” (ühend itaalikaeelsetest sõnadest, mis tähistavad kapotti ja poritiiba) on üle 3 m² suurune, andes GranTurismole veelgi vormikama ilme. Tulemus on silmapaistev.

EKSIMATULT MASERATI

Maseratile tüüpilised kolm külgmist õhuava on mudelil GranTurismo Folgore ka valgustatud, et anda aimu nende all pulbitsevast uue põlvkonna Tridenti energiast.

KLASSIKALINE PÖÖRE

Uued tagatuled annavad GranTurismo tagaosale seda teistest eristava välimuse tänu legendaarse bumerangi ja harpuuni kooslusele, mida valgustab täis-LED-tehnoloogia.

EKSKLUSIIVNE SÕIDUELAMUS

Uhiuus GranTurismo on ajatu meistriteos ratastel. Ilma edevuseta, puhas ja ajatu auto mõjub nagu kutse avastama vähemsõidetavaid teid. Kõige tähtsam on tasakaal.

Innovatsioon

Itaalia käsitöötraditsioonide ja tipptehnoloogia kooslus loovad puhta ja mõtestatud keskkonna, kus erilist tähelepanu on pööratud detailidele.

Loodud digimaailma jaoks

Itaalia käsitöötraditsioonide ja tipptehnoloogia kooslus loovad puhta ja mõtestatud keskkonna, kus erilist tähelepanu on pööratud detailidele.

Innovatsioon

100% EHTNE ITAALIAPÄRANE KIRGLIKKUS

Eksklusiivsed materjalid, läbimõeldud disain, ahvatlevad tekstuurid, digiekraanid, käsitööna valmistatud helisüsteem, sobitatud valgustus: GranTurismo interjöör on Itaalia arhitektuuri ja käsitöömeisterlikkuse kaasaegne tõlgendus.

MEISTERLIKKUSE JA TEHNOLOOGIA PEEN TASAKAAL

GranTurismo sportlikkuse avangardistlikult harmooniliseks väljenduseks olev interjöör pakub rikkalikult peeneid tekstuure nagu ehtne nahk või open pore-puitviimistlus ja tehnilisi materjale nagu Acantara, süsinik või uus regenereeritud nailonkiud ECONYL®.

TULEVIKU LUKSUS

Folgore täiselektriline hing manifesteerub läbi väärikate materjalide nagu regenereeritud nailonkiud ECONYL® – lõpmatuid võimalusi pakkuv ringluspõhine materjal, mida on lasertöödeldud, et tuua esile luksuslikku jõudlust väljendavat dünaamilist disaini.

ERITELLLIMUSEL HELI

Tõepärane heli kõikehõlmavaks sümfooniaks. Sonus faber on tuleviku tarbeks arendatud Itaalia meisterlikkuse sünonüüm. Eritellimusel eksklusiivselt GranTurismo jaoks loodud subfwooferi tehnoloogia on valmistatud looduslikest materjalidest, et pakkuda elavesituses muusikaga võrdseid emotsioone.

DIGIPANEEL

Digiekraane on kokku rohkem kui 33 tolli jagu ning need sisaldavad kõike, mida vajate ning just seal, kus te seda vajate. Ergonoomiliselt paigutatud ekraanid, nupuvaba konsool ja unikaalsed lahendused nagu kaamerasse integreeritud tahavaatepeegel sillutavad teed liigsest vabastatud juhikohale, kus värv ja tekstuur saavad ellu ärgata. Minimalistlik tehnoloogia maksimaalse luksuse hüvanguks.

TEIE TEENISTUSES

Puudutus, heli või kiire liigutus: juhtige oma sõiduelamust, suheldes 12,3- ja 8,8-tolliste keskekraanide ning digikellaga. Lihtne, kiire ja intuitiivne.

VÕIDUSÕITJA VAATENURK

Valmis koolitusringiks: 12,2-tolline digitaalne näidikutepaneel annab juhile futuristliku kokpitiga sarnase nähtavuse. Valikusse kuuluva nelja erineva paigutuse ja arvukate kasulike vidinatega näidikutepaneel rikastab igat sõidukonfiguratsiooni. Lisavarustusena pakutakse ka esiklaasinäidikut, mis kuvab teabe otse silmade kõrgusele.

REISIKAASLANE

Kiire, hea reaktsiooniga ja loomulikult intelligentne. Maserati intelligentse assistendiga (MIA) multimeediasüsteem töötab Android Auto operatsioonisüsteemil, pakkudes kohandatavat mitme kasutaja kogemust, hääljuhtimst, nutitelefoni integreerimise võimalust (Apple Car Play, Android Auto), mida juhtmevabalt pidevalt uuendatakse.

ALATI ÜHENDUSES

Olge ühenduses oma teiste kirgedega, isegi kaugele sõites. Uhiuue GranTurismo poolt pakutavat sõiduelamust rikastavad Maserati Connecti mugavus-, navigatsiooni-, meelelahutus- ja mugavusteenused.

SÜNKROONIS

Autoga suhtlemine on lihtsam kui kunagi varem. Rakendusega Maserati Connect saate asju ka eemal olles kontrolli all hoida. Vaadake auto seisukorda ja asukohta või aktiveerrige turvaseadistused kasvõi oma nutikellalt.

GT jõudlus

Kiire, ilus, elegantne ja uuenduslik uus GranTurismo tõstab sõiduelamuse taas täiesti erakordsesse kõrgusesse. Uhiuus GranTurismo toob taas kord võidusõiduraja uuendused maanteele, et pakkuda enneolematut jõudlust.

ESIMENE TÄISELEKTRILINE MASERATI

Formula E-tehnoloogia viib teid maanteele meie uue täiselektrilise jõuallikaga. 800-voldisel tehnoloogial põhinev kolme 300 kW püsimagnetmootoriga Folgore’i süsteem pakub uuenduslikke lahendusi võidusõidurajale sobiva jõudluse pakkumiseks.

Kuni 761 hobujõudu edastatakse pidevalt ratastele tänu nimivõimsusele 92,5 kWh ja laadimisvõimsusele 560 kW. Akupaki erilise paigutuse tõttu on see mudel teistest elektriautodest madalam, parandades kiirendust ja kiirust.

SÜNDINUD VÕIDUSÕIDUKS, ARETATUD PIKKADEKS DISTANTSIDEKS

GranTurismo V6 3000 cc topeltturbomootor kasutab patenteeritud eelpõlemiskambri tehnoloogiat kahe süüteküünlaga silindri kohta, mis on loodud võitma võidusõite ning mida nüüd rakendatakse erakordse jõudluse saavutamiseks madala kütusekuluga ja igasugusel teel.

Teedrajav V6 Nettuno mootor, mis tegi oma debüüdi MC20 supersportautos, on saadaval kahes versioonis: 490 hj Modena jaoks või 550 hj ülelaadega Trofeo versioon, mis on saadaval 8-käigulise automaatse nelikveoga.

Kiiruse mugavus

Kui adrenaliinisööst kohtub meelerahuga, pakub iga autosõit pikaajalist naudingut.

LÕIKAB LÄBI ÕHU

Täiusllikult kavandatud aerodünaamika annab uhiuuele GranTurismole autentse välimuse ja pakub erakordset sõidutunnetust. Tehniliselt rääkides on õhutakistus väiksem, stabiilsus parem ja kiirus suurem ning kütusekulu madalam.

ÜLITÄPNE JUHITAVUS

Põnevusttekitav väledus, mis on saavutatud tänu madalale raskuskeskmele ja täiuslikule kaalujaotusele. Adrenaliin Maserati stiilis.

VÄIKSEM KAAL, SUUREM KIIRUS

Ülikerge GranTurismo oli meie jaoks niivõrd oluline, et lõime unikaalsed tootmisprotsessid, mille käigus sulatatakse kokku alumiinium (65%), magneesium ja kõrgtasemel teras, et pakkuda oma klassi kergemaid autosid.

TUNNETA ÜHENDUST TEEGA

Puhta piiranguteta liikumise tunne, mida pakub pikkade sõitude mugavaks muutmise eesmärgil kohandatud tõeline sportautovedrustus. Elektrooniliselt juhitav õhkvedrustus võimaldab valida kuni 3 sõidukõrgust.

SISEMINE GEENIUS

Peensuseni lihvitud juhtimine ja sujuv sõit. Dünaamiline juhtmoodul VDCM on 100% Maserati projekt ja koosneb tarkvarast, mis võimaldab auto kõige olulisemate süsteemide 360-kraadist juhtimist ülima sõiduelamuse saavutamiseks igasugustes tingimustes.

2+2 = LÕPUTU MUGAVUS

Grand touring-kogemus pakub unustamatut elamust igale autosviibijale – elegantsi ja luksuslikku mugavust saavad nautida nii juht kui ka kõik kolm kaassõitjat.

GRAND TOUR - TÕSISELT

Esteetika ja füüsiline mugavus ei ole ainsad uudishimust ajendatud sõitude boonused. Uhiuus GranTurismo pakub hulgaliselt 2. taseme täiustatud juhiabisüsteeme, et pakkuda igale autosviibijale muretut sõidunaudingut.

Maksimumvõimsus 761 hj
Maksimumkiirus 325 km/h
Kiirendus 2,7 sek
AWD nelikvedu
Suurim pöördemoment 1350 Nm
LOOGE ENDA OMA »
Maksimumvõimsus 550 hj
Maksimumkiirus 320 km/h
Kiirendus 3,5 sek
Mootor V6
AWD nelikvedu
Suurim pöördemoment 660 Nm
LOOGE ENDA OMA »
Maksimumvõimsus 490 hj
Maksimumkiirus 302 km/h
Kiirendus 3,9 sek
Mootor V6
AWD nelikvedu
Suurim pöördemoment 600 Nm

PRIMASERIE. Olge esimene

Uus GranTurismo on kohal. Selle auks ja grand touring-stiilis autode 75 kuulsusrikka aasta tähistamiseks valmistasime piiratud koguses mudelit PrimaSerie.

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon