Maserati Grecale

Avastage ilu. Tunnetage uuendusi. Liikuge edasi.

Laske uue imelise Grecale maasturi ainulaadsusel oma argipäev kirkamaks muuta.

AINULAADNE STIIL IGA PÄEV

Kosmopoliitne ja modernne. Toodetud Itaalias, niisiis ajatu. Uhiuus Grecale kerkib üles sellest loomingulisest ristumispunktist. Selle peened jooned ühendavad ikoonilise disaini tuumikelemendid ja jultunult futuristliku välimuse. Vormiehedus ilma edevuseta. Ainulaadne auto, mis ei käi iial trendide radu.

STIILNE SEEST JA VÄLJAST

Grecale on loodud uue luksusstandardi järgi, milles põimuvad traditsioonid, uuendused ja konkreetne visioon. Igal detailil on eesmärk. Iga funktsioon kuni pisima lülitini väljendab emotsiooni. Avastage kõik uue Maserati maasturi peamised disainijooned.

VÄLJAST

KOLMHARK EES

Maserati uut kolmharki raamiv esindusvõre on madal ja imposantne, kuid mitte liiga suur. Selle kohal olev moderniseeritud ovaalne logo on Maserati uue ajastu ainulaadne märk.

JULGE PILK ETTE

Esindusdisainiga LED-tehnoloogia on inspireeritud Maserati MC20 sportautost. Grecale esilaternad sobivad suurepäraselt kokku vertikaalsema kerekujuga.

ELEGANTNE VÕIMSUS

Voolujoonelises profiilis paistab disaini ehedus välja sellistest elementidest nagu „uputatud“ ukselingid kombineerituna tehniliste komponentidega, mida rõhutavad süsinikkiu kasutus ja kolmhargist inspireeritud uute kergsulamist velgede kujundus. Võrratu kupee-välimus on kohandatud maasturi mõõtmetega.

ERILISED JOONED

Kolmekordsed külgmised ventilatsiooniavad on olnud Maserati oluline disainielement juba aastast 1947.Grecale puhul on need kooskõlas viimistlusversiooni nimetustega GT, Modena või Trofeo. Tagasi küljele liikudes raamistab trapetsikujuline ots kolmhark-logo.

TAGAOSA

Giugiaro 3200 GT-st inspireeritud bumerangikujulised tagatuled sulanduvad sujuvalt kokku Grecale selgete joontega. Alumine osa on tehnilisem – siin iseloomustavad uue kujundusega summutitorud visuaalselt Maserati möirgeheli.

INTERJÖÖR

ROOL KÄEHAARDESSE

Grecale mitmeotstarbelisel roolil saab hõlpsalt juhtida peamisi funktsioone, näiteks mootori käivitamist ja seiskamist, samuti valida sõidurežiimi ja kasutada ADAS-i juhtnuppe. Standardsed alumiiniumist käiguhoovad rõhutavad Grecale sportlikku hinge.

PUUDUTATAV LUKSUS

Sõiduruumi pindade täiustamiseks on kasutatud kalleid materjale koos alumiiniumelementidega, mis tõusevad esile mehaaniliste omaduste poolest. Puuteaisting on väga õrn isegi ukse avamisel.

FUNKTSIONAALSUS FORM AIR

Keskkonsoolil asendavad nuppe ja käigukangi ruumikas käetugi, kaks suurt tassihoidikut, liblikakujulise topeltkaane ja mobiiltelefoni laadimisalaga suur panipaik.

ISTUGE SISSE

Grecale soojenduse ja jahutusega istmed loovad täieliku mugavuse. Need on valmistatud kõrgeima sordi nahast ja õmmeldud käsitsi. Peatoel ilutseb Maserati logo.

ÜLALTVAADE

Grecale Trofeo versiooni standardfunktsioonide hulka kuuluv tumendatud kaitseklaasiga katuseluuk on elektriliselt juhitav ning see võib olla avatud, õhutuse ja suletud asendis. Valguse ja materjali koostoime loob suursuguse vaatepildi.

SEADMEPANEEL

KESKOSA DIGIPINNAD

Kaks suurt kaldekraani (12,3- ja 8,8-tolline) panevad keskkonsoolil i-le täpi. Voolujoonelistesse pindadesse on koondunud hulk käsklusi, mis on autojuhi jaoks paigutatud igati ergonoomiliselt. Peaaegu kõiki auto funktsioone saab juhtida puudutusega.

TULEVIKUIKOON

Ülemisel seadmepaneelil asuvat Maserati kella on juba palju aastaid peetud ainulaadseks disainielemendiks. Tänapäeval on sellest ajaloolisest elemendist saanud tulevikku orienteeritud digitaalne liides. Lihtsalt valige Comforti ekraanil teema, mis teie Grecale interjööri ilmega kõige paremini kokku sobib.

 

HÄIRETETA PILT

12,3-tolline värviline digipaneel Full TFT on loodud täpselt nii, et autojuht seda selgelt näeks. Paneeli saab konfigureerida mitmel viisil, olenevalt soovitavast infokogusest ja paigutusest.

PÕHIINFO SILMADE KÕRGUSEL

Täiustage oma sõidukogemust.

Kollimaatorekraanil kuvatakse oluline teave ilusti täpselt seal, kus vaja. Ekraani välimust on võimalik kohandada, muutes paigutust enda maitse järgi.

SISEVALGUSTUS

Kolme intensiivsustasemega hajutatud pehme valgustus loob peene elutoa efekti. Sportrežiimil on valgustus punane ja Corsa režiimil kollane (üksnes Trofeo versioonil).

SONUS FABER

Laseriga välja lõigatud kõrge ja keskmise sageduse kõlari metallvõre tekitab silmapilkselt naturaalse, võimsa heli tunde.

ERILISED UUENDUSED IGA PÄEV

Grecale futuristlikus interjööris on 12,3-tolline TFT-paneel, kaks kaldpinnaga keskekraani (12,3- ja 8,8-tolline), mida eraldab digitaalne käiguvahetuslüliti, ning valikuline kollimaatorekraan – digitaalne minimalism kogu oma ilus!

Üle 33-tolline ekraanipind loob maailma tasemel kogemuse. Rännake oma avangardsesse digireaalsusesse.

TULEVIKUTUND ON KÄES

Klassikaline raam, progressiivne tehnoloogia. On aeg uuendada ainulaadset detaili. Ikoonilisest mehaanilisest kellast on saanud digitaalne nutikell, mille stiil oleneb vaid teie maitsest. Peale aja näitamise toimib see juhi ja auto liidesena, mis võimaldab nutikalt suhelda.

NUTIKELL

EKSKLUSIIVNE KELL

KELLA DISAIN

ABIMEES

KOMPASS

INERTSIJÕU MÕÕDIK

KRONOMEETER

HELISÜSTEEM SONUS FABER

Grecale mootor vajab parimat helisüsteemi. Oleme koostöös Itaalia helimeistritega (Sonus faberiga) nende Grecale helisüsteemide abil loonud vaimustava kuulamiskogemuse.

Sonus Faber

SONUS FABERI HELI

Ainulaadne helitasakaal on salongis saavutatud tänu naturaalsetele materjalidele, erilisele kõlaridisainile ja tellimuse järgi loodud madalsageduskõlari tehnoloogiale. Tänu suurepärasele isolatsioonile välisest mürast on Grecale võrratu koht, kus nautida muusikat 360 kraadi ulatuses.

LIIKUV 3D-HELI

Kogege haaravat akustikat teisest maailmast. 21 kõlariga kvaliteetne helisüsteem arendab 1285 vatti: 7 × 45 W kõrgsageduskõlarit, 3 × 60 W keskmise sageduse kõlarit … Võiksime jätkata, aga mingid andmed ei väljenda seda, mida te autos kuulete.

SIDE IGAPÄEVASTE ÜLESANNETEGA

Nautige luksust, kuid säilitage kontroll igal ajal ja igal pool, kasutades nutitelefoni, nutikella või virtuaalset assistenti. Maserati Connect võimaldab iga päev sujuvat ja nutikat digikogemust nii Grecale sees kui ka ümber selle.

SUJUV ÜHENDUVUS

Teie Maserati on nagu teie nutika ökosüsteemi osa. Paluge lihtsalt Alexal või Google Assistantil esitada sõiduki olek või saata sõidu sihtpunkt pidevalt uuenevasse navigatsioonisüsteemi. Diivanil istudes on tõeliselt lihtne autoga suhelda.
Autosse integreeritud Alexa funktsiooni abil saate muusikat mängida, uudiseid kuulata, ilma kontrollida, koduseid nutiseadmeid juhtida ja enamgi veel.

EHE SÕIDUMÕNU

12,3-tolliselt kollimaatorekraanilt leiate värskeimad maakaardid, reaalaja liiklusinfo ja ilmauudised ning Street View’ näitab hõlpsasti kätte vabad parkimiskohad. Aktiveerige integreeritud Wi-Fi avaliku võrgupääsu punkt ning sirvige ja edastage kuni 8 seadet.

ALATI KAITSTUD

Funktsioon Maserati Connect teenib teid, teavitab teid Maserati seisukorrast ja tuletab isegi meelde järgmise teenindusekülastuse. Abi saab ka sõidu ajal ja auto varguse korral.

 

TURVALISUS IGAL SÕIDUL

Lõdvestuge – autos on nutikas abisüsteem, mis aitab liikuda nii vilkas linnaliikluses kui ka avaral maanteel. Maserati Grecalel on lai valik uuenduslikke kahetasemelisi juhiabisüsteeme. See tagab turul kõrgeima taseme sõiduautomaatika turvafunktsiooni, mis garanteerib Maserati omanikele kindla teekonna.

NUTIKAS ABISÜSTEEM

SÕLTUMATU AVARIIPIDUR

NUTIKAS KIIRUSHOIDIK

ADAPTIIVNE KIIRUSHOIDIK

AKTIIVNE SÕIDURAJA JÄLGIMISE SÜSTEEM

AKTIIVNE JUHIABI

LIIKLUSMÄRGIINFO

AINULAADNE VÕIMSUS IGA PÄEV

Maserati uudne võimsusdemonstratsioon. Grecales on kasutatud üksnes meie uusimaid mootorivõimalusi. Peale 300 ja 330 hj erksa hübriidmootori saab valida ülimalt võimsa, ent tõhusa 530 hj V6-mootori Nettuno.

NETTUNO MOOTOR

NETTUNO MÖIRGAV VÕIMSUS NETTUNO GALIA

Patenditud võidusõidutehnoloogiat kasutatakse nüüd maasturi kütkestava võimsuse jaoks.

Grecale kahe turbiiniga 3000 cm3 V6-mootor on inseneriteaduse ime, mis on loodud kambrieelse arhitektuuri baasil ja suudab olenevalt teie soovist tagada nii ainulaadse võimsuse kui ka suurema tõhususe.

HÜBRIID

VÕIMAS, AGA TÕHUS

Grecale on ühendanud neljasilindrilise sisepõlemismootori ja 48 V õrna hübriidsüsteemi. Ent kõige tähtsam ei olegi ainult kütusekulu ja CO2 emissiooni vähendamine – uuenduslik elektriline võimendi toetab tavapärast turbokompressorit, sellepärast püsib adrenaliinitase alati kõrge.

FOLGORE

FOLGORE

Grecalest saab kogu Maserati ajaloo esimene täiselektriline maastur. See muudab iga päeva eriliseks. Auto on mõeldud klientidele, kes ootavad oma autolt null-emissiooni, kuid keda ei jäta külmaks ka võimsus ja Maserati stiil. Just sellepärast on kogu Grecale gamma kõige rikkalikum – alates hübriidsüsteemiga sisepõlemismootoritest kuni täiselektriliste mudeliteni.

GRECALE KOLLEKTSIOON

LOOGE ENDA OMA »
Mootor L4
Võimsus 300 hj
Maksimumkiirus 240 km/h
Suurim pöördemoment 450 Nm
LOOGE ENDA OMA »
Mootor L4
Võimsus 330 hj
Maksimumkiirus 240 km/h
Suurim pöördemoment 450 Nm
LOOGE ENDA OMA »
Mootor V6
Võimsus 530 hj
Maksimumkiirus 285 km/h
Suurim pöördemoment 620 Nm

Sõõm uut energiat. Grecalest saab meie esimene täiselektriline maastur. Ärge jääge uuendustest maha.

ESIMENE SEERIA

PRIMASERIE

PRIMASERIE

Tere, Grecale! Uue pereliikme saabumise tähistamiseks oleme loonud piiratud väljalaskega mudeli, millel on muljet avaldavad välis- ja sisekonfiguratsioonid ning kõrgtehnoloogiline sisu. Seda mudelit valmistatakse vaid 1000 eksemplari.

ISIKUPÄRASTAMISE PROGRAMM

FUORISERIE

FUORISERIE

Unikaalselt teile loodud Maserati. Fuoriserie on Maserati ainulaadne isikupärastamise programm, kus teil on võimalik luua ainus ja tõeliselt oma Maserati mudel. Ärge piirake ennast ja looge oma reeglid.

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon