Elektrifitseeritud võimsus

RAFINEERITUD VÕIMSUS

Tehnoloogia muutub, kuid Maserati vaim jääb samaks. Ja meie oleme oma väärtustele ustavad. Nagu ka mis tahes muud Maseratit, iseloomustavad Ghibli GT Hybridi peen disain, unikaalne sõidunauding ja suurepärane võimsus. Jah, see on ainulaadne auto.

Neljasilindrilise mootori ja 48 V generaatori hübriidvõimsus annab Ghibli GT Hybridile 330 hobujõudu. Nautige rafineeritud võimsust ja ainulaadselt dünaamilist sõidumõnu, mida Maseratilt võibki oodata.

UNIKAALNE ESIMESEST SILMAPILGUST

Ghibli disain on ainulaadne. Selle mudeli peent stiili rõhutavad ainulaadsed detailid, mis on inspireeritud selles voolavast elektrisädemest.

Nutitehnoloogia sinakate varjunditega külm hall toon. Spetsiaalne kerevärv Grigio Evoluzione annab elegantse vormi evolutsioonile, mida see kehastab. Elektrisädemest on inspiratsiooni saanud ka Ghibli GT Hybridi ainulaadsed sinised kolmekordsed õhuavad mudeli külgedel.

Sinine Saetta logo sümboliseerib rafineeritud jõudu. Ghibli keret ehtivale legendaarsele Saetta logole on nüüd lisatud sinine välgunool. Brembo piduriklotsid eriliselt sinistes sadulates kõnelevad pidurdusmomendi loodavast energiast võimsuse laadimiseks.

Tehnoloogia

ÖKONOOMSE SÕIDU NAUDING

Sõidunauding Maserati roolis ei ole veel kunagi olnud nii ökonoomne. Ghibli GT Hybrid saavutab täiusliku tasakaalu inspireeriva võimsuse ning väiksema kütusekulu ja heitkoguse vahel.

BSG

Ghibli GT Hybridil on 48-voldine generaator, mis varustab sisepõlemismootorit lisavõimsusega, kui seda kõige enam vaja. Ühtlasi täidab see element rekuperatsioonifunktsiooni iga kord, kui vabastate gaasipedaali.

EBOOSTER

Täiendav elektrivõimsuse moment, kui vajate rohkem jõudu. Kiiremaks paigaltvõtuks ja dünaamiliseks teekonnaks tagab süsteem sujuva ülemineku elektrilise ja mehaanilise kompressori vahel.

ROHKEM VÕIMSUST

Fenomenaalne võimsus on üks Maserati peamisi eripärasid. Ghibli GT Hybrid ei riku seda traditsiooni – hübriidtehnoloogia lihtsalt suurendab võimsust.

 • Maksimaalne võimsus 330 hj
 • Maksimaalne kiirus 263 km/h
 • 100 km/h 5,7 sekundiga
 • Tagavedu

LIIDRI SUHTUMINE

Uus Ghibli reageerib Ghibli Dieseliga võrreldes kiiruse muutusele 0,7 sekundit kiiremini ja saavutab 100 km/h 5,7 sekundiga. Hübriidtehnoloogiat nimetatakse pehmeks, kuid meie kutsume seda liidri suhtumiseks.

Ghibli GT Hybrid TEHNILISED ANDMED

Pikkus 4971 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1945 mm
Laius (küljepeeglitega) 2128 mm
Kõrgus 1461 mm
Teljevahe 2998 mm
Mootor L4
Mootori töömaht 1995 cm³
Maksimaalne võimsus 330 hj
Maksimaalne kiirus 255 km/h
0-100 km/h 5.7 s
Keskmine kombineeritud CO2 heide NEDC katsemeetodi järgi: 161-172 g/km 
Keskmine kütusekulu NEDC katsemeetodi järgi: 7.1-7.5 l/100km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon