IGASUGUSTES TINGIMUSTES

Mudeli Ghibli S nimes olev S-täht sümboliseerib veel suuremat võimsust. Maserati legendaarne võimsus avaldub selles mudelis 430 hobujõuna, mis peitub Ghibli sedaani elegantse kapoti all. Q4 tähendab veel enam dünaamikat juhtimisel, sest Ghibli S Q4-l on nelikvedu.

Q4 nutikas nelikveosüsteem tagab Maserati Ghibli veojõu ja mugavuse, isegi kui ilmastiku- ja teeolud on ideaalsest kaugel. Kompaktne, kerge ja nutikas Q4 nelikveosüsteem analüüsib pidevalt kuut näitajat: sõidustiili, juhtimisnurka, kurvi nurka, kiirust, ratta libisemist ja võimsust. Selle algoritmi järgi jaotub 430 hj V6-mootori pöördemoment. Kõiki neid andmeid töödeldes määrab Q4 süsteem iga ratta jaoks eraldi kindlaks haardeprofiili. See tagab igal hetkel optimaalse dünaamika igasuguste teeolude korral.

SPORTLIK ELEGANTS

Nagu kõik Ghibli versioonid, nii eristuvad ka Ghibli Modena S ja S Q4 oma elegantse stiili poolest. Kupeele omane dünaamika ja luksusliku sedaani rafineeritud stiil. Ghiblit iseloomustavad peen sisustus, uus ohutustehnoloogia ja ajatu Itaalia elegants. Ükskõik, kas kiirustate kesklinna kohtumisele või naudite puhkuse ajal Euroopa parimaid teid, Maserati Ghibli on valmis igaks elujuhtumiks.

Tehnoloogia

MOOTOR

Sportlikult rafineeritud ja alati võimas. Ghibli 430-hobujõuline V6-mootor tagab, et igast teie sõidust saab vaimustav seiklus. Vastab tõele, et kõigepealt on Maseratit kuulda ja alles siis näha.

Q4 NUTIKAS NELIKVEOSÜSTEEM

Kompaktne, kerge ja nutikas Q4 nelikveosüsteem analüüsib pidevalt kuut näitajat: sõidustiili, juhtimisnurka, kurvi nurka, kiirust, ratta libisemist ja võimsust. Kõiki neid andmeid töödeldes määrab Q4 süsteem iga ratta jaoks eraldi kindlaks haardeprofiili. See tagab igal hetkel optimaalse dünaamika igasuguste teeolude korral.

SISUSTUS

Teie jaoks loodud äriklass. Kõik see on loodud mugavustunde saavutamiseks reisi ajal. Alates intuitiivsest näidikuplokist kuni parima kvaliteediga Pieno Fiore naturaalnahast polstrini. Oma Ghiblit luues saate peale salongi värvitoonide valida ka materjalid, mille on välja töötanud Itaalia kuulsaimad disainerid.

Ghibli Modena S Q4 TEHNILISED ANDMED

Pikkus 4971 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1945 mm
Laius (küljepeeglitega) 2128 mm
Kõrgus 1461 mm
Teljevahe 2998 mm
Mootor V6
Mootori töömaht 2979 cm³
Maksimaalne võimsus 430 hj
Maksimaalne kiirus 286 km/h
0-100 km/h 4.7 s
Keskmine kütusekulu NEDC katsemeetodi järgi: 10.6-10.9 l / 100 km
Keskmine kombineeritud CO2 heide NEDC katsemeetodi järgi: 241-246 g/km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon