ELEGANTSELT JULGE VÄIDE

Esimene Maserati Ghibli loodi 1966. aastal, mil seda esitleti Torino automessil. Sõiduk jätkas 1947. aasta A6 1500 kuulsusrikast traditsiooni – see oli Grand Tourer. See tähendas, et auto tõotas rafineeritud stiili, võimsat luksust ja võrreldamatut sõidumugavust ükskõik kui pikal teekonnal.

Loomulikult kehastub autos Maserati võidusõidu DNA – ebatavaliselt võimas jõud. Ghibli uus mudel kannab endas oma eelkäija – 1966. aasta Ghibli – vaimu, ühendades selle Maserati pideva püüdlusega täiustuda, konkureerida ja võita. See tähendab ainulaadset luksust ja elegantsi, kuid samas ka julget disaini ja nutikat tehnoloogiat. Ja muidugi kordumatut võimsust.

GHIBLI DISAIN

Kujutlege võidusõidus karastunud võimsust elegantses kehas. Just nii väljendub Ghiblis Maserati DNA. Kupeele omane dünaamika ja luksusliku sedaani rafineeritud stiil. Ghibli Modenat iseloomustavad stiilne sisustus, uus ohutustehnoloogia ja ajatu Itaalia elegants. Ükskõik, kas kiirustate kesklinna kohtumisele või naudite puhkuse ajal Euroopa parimaid teid, Maserati Ghibli on valmis igaks elujuhtumiks.

LISAVARUSTUS

Kui valite Ghibli, valite rohkem – rohkem luksuslikku mugavust teekonnal ja rohkem rafineeritud võimsust autojuhtimisel. Meie loodud lisavarustus annab selle visiooni ideaalselt edasi, nii et pakume teie Ghiblile veel rohkemat – detaile mugavuse, stiili ja juhtimise jaoks.

Tehnoloogia

EKRAAN

Maserati Ghibli ei eristu üksnes oma rafineeritud disaini või sportliku võimsuse poolest. Ghibli Modena on loodud modernse elu jaoks – 8,4-tolline ekraan ja juhtpaneel ühilduvad täielikult teie nutiseadmetega ja muudavad elu mugavaks.

VEDRUSTUS SKYHOOK

Tegu ei ole tehisintellektiga, küll aga millegi lähedasega. Ghibli püüab pidevalt autojuhi meeleolu tabada ja on valmis silmapilkselt muutuma. Skyhooki vedrustus kuulub juba GranSporti versiooni standardvarustusse. See jälgib pidevalt kõikide rataste liikumist. Nii määrab süsteem kindlaks, kuidas ja kuhu sõidetakse, ning muudab hetkega amortisaatorite dünaamilisi omadusi. Kõige keskmes on mugavus, kuid piisab ühest vajutusest ja Ghibli hakkab kurvidele reageerima tõelise Itaalia kirega.

MOOTOR

Sportlikult rafineeritud ja alati võimas. Ghibli Modena 350-hobujõuline V6-mootor tagab, et igast teie sõidust saab vaimustav seiklus. Vastab tõele, et kõigepealt on Maseratit kuulda ja alles siis näha.

SISUSTUS

Teie jaoks loodud äriklass. Kõik see on loodud mugavustunde saavutamiseks reisi ajal. Alates intuitiivsest näidikuplokist kuni parima kvaliteediga Pieno Fiore naturaalnahast polstrini. Oma Ghibli Modenat luues saate peale salongi värvitoonide valida ka materjalid, mille on välja töötanud Itaalia kuulsaimad disainerid.

Ghibli Modena TEHNILISED ANDMED

Pikkus 4971 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1945 mm
Laius (küljepeeglitega) 2128 mm
Kõrgus 1461 mm
Teljevahe 2998 mm
Mootor V6
Mootori töömaht 2979 cm³
Maksimaalne võimsus 350 hj
Maksimaalne kiirus 267 km/h
0-100 km/h 5.5 s
Keskmine kombineeritud CO2 heide NEDC katsemeetodi järgi: 238-243 g/km
Keskmine kütusekulu NEDC katsemeetodi järgi: 10.5-10.7 l / 100 km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon