Elektrifitseeritud võimsus

TULEVIKUKS LAETUD MASERATI LINNAMAASTUR

„Kiirem. Jätkusuutlikum. Unikaalne.“ Nii tutvustatakse uut mudelit Levante GT Hybrid, mis on kiirem kui diisliversioon, ökoloogilisem kui diisli ja bensiinimootoriga mudelid ning ainulaadne iga oma detaili poolest.

Auto võimsus on 330 hj ja maksimaalne pöördemoment 450 Nm saavutatakse juba 2250 p/min juures. Et Levante Hybridil on nelikvedu, võib see uhkust tunda vaimustavate dünaamiliste omaduste üle. See saavutab 100 km/h 6 sekundiga ja maksimumkiirus on 240 km/h.

Uus Maserati Levante GT Hybrid saavutab võimsuse ja muljet avaldavad dünaamikanäitajad jätkusuutlikult ja ilma suure heitkoguseta. Ühtlasi säilitati mootori loomisel Maserati unikaalne mürin. Nahast sportrool, roolialune alumiiniumist käigukang ja võimsad pidurid võimaldavad uuesti mõista, mida Maserati hübriidmudelid tänapäeval tegelikult suudavad.

100% MASERATI

Levante ajatu disaini tunneb kaugelt ära – elegantne linnamaastur stiilsete Maserati detailidega. Nagu iga Maserati, eristub ka Levante GT Hybrid oma itaalialikult rafineeritud stiili poolest, mida täiendavad tänapäevase hübriidi detailid.

Levante Hybridi esimesed mudelid on saadaval uue kolmekihilise metallikvärviga Azzurro Astro, mis on välja töötatud spetsiaalselt Levante Hybridi jaoks. Mudel näeb välja maagiline, sest varjus on see hall, kuid päikesevalguses tuleb esile taevasinine varjund.

Autol on koobaltsinised sise- ja välisdetailid, mis sümboliseerivad elektrifitseeritud Maserati võimsust. See värvitoon aitab esile tõsta tiibadel olevat kolmekordset jahutusvõre, pidurisadulaid ja tagumisel tugiraamil paiknevat logo. Salongis väljendavad uue ajastu erilist sõnumit polsterduse sinised õmblused.

Tehnoloogia

ÖKONOOMSE SÕIDU NAUDING

Sõidunauding Maserati roolis ei ole veel kunagi olnud nii ökonoomne. Levante GT Hybrid saavutab täiusliku tasakaalu inspireeriva võimsuse ning väiksema kütusekulu ja saaste vahel.

BSG

Levante Hybridil on 48-voldine generaator, mis varustab sisepõlemismootorit lisavõimsusega, kui seda kõige enam vaja. Ühtlasi täidab see element rekuperatsioonifunktsiooni iga kord, kui vabastate gaasipedaali.

eBooster

Täiendav elektrivõimsuse moment, kui vajate rohkem jõudu. Kiiremaks paigaltvõtuks ja dünaamiliseks teekonnaks tagab süsteem sujuva ülemineku elektrilise ja mehaanilise kompressori vahel.

ROHKEM VÕIMSUST

Fenomenaalne võimsus on üks Maserati peamisi eripärasid. Levante GT Hybrid ei riku seda traditsiooni – hübriidtehnoloogia lihtsalt suurendab võimsust.

 • Maksimaalne võimsus 330 hj
 • Maksimaalne kiirus 240 km/h
 • 100 km/h 6 sekundiga
 • Nelikvedu

Levante GT Hybrid TEHNILISED ANDMED

Pikkus 5005 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1981 mm
Laius (küljepeeglitega) 2158 mm
Kõrgus 1693 mm
Teljevahe 3004 mm
Mootor L4
Mootori töömaht 1995 cm³
Maksimaalne võimsus 330 hj
Maksimaalne kiirus 240 km/h
0-100 km/h 6 s
Keskmine kombineeritud CO2 heide WLTP katsemeetodi järgi: 223-243 g/km
Keskmine kütusekulu WLTP katsemeetodi järgi: 9.8-10,7 l/100km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon