Unikaalne Maserati linnamaastur

Unikaalne Maserati linnamaastur

Maserati traditsioon nimetada autosid tuulte järgi sai alguse 1963. aasta legendaarse Mistrali mudeliga. Traditsiooni jätkasid Bora ja Khamsin. Nüüd astub sellesse ajalukku Levante. See Vahemerel puhuv tuul võib kergest briisist muutuda silmapilkselt tormiks, mis pühib kõik jalust.

Nii nagu samanimeline tuul, võib ka Maserati linnamaastur sellise omadusega hiilata. Ent juhi kätes on selle võimsus hõlpsalt kontrollitav. Auto kehastab Maserati tähtsaimaid väärtusi – tingimusteta mugavustunnet ja rafineeritud elegantsi. Ükskõik, mis kiirusel. Ükskõik, kui kaugel.

LEVANTE DISAIN

Vaadake seda hoolikalt – Levante Modena on tõeline Maserati. Iga joon, vorm ja detail kannab selget sõnumit – see linnamaastur on ainulaadne. Rafineeritud, itaaliapärane ja muidugi võimas. Nagu kõik Maseratid, on seegi loodud vaimustavaks teekonnaks, luksuslikuks mugavustundeks ja teie igapäevaseks sõidunaudinguks. Linnas või seal, kus teel ei ole otsa.

LISAVARUSTUS

See linnamaastur ühendab endas rallivaimu ja Maserati rafineeritud stiili. Levante Modena kehastab legendaarset võimsust, mis teile alati allub. Sekundi murdosa täpsusega. Sellest võimsuse ja stiili kooslusest on inspireeritud ka Levante lisavarustus, mis on loodud teie sõidumugavuseks ja iga hetke nautimiseks.

Tehnoloogia

SISUSTUS

Nahkpolster ei ole alati ühesugune. Levante Modenas olev Pieno Fiore naturaalnahast salong eristub oma pehmuse, ületamatu kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. Peene tekstuuri ja loodusliku lõhnaga nahk omandab ajapikku unikaalselt lopsaka värvitooni.

Q4 NELIKVEOSÜSTEEM

Erinevalt teistest linnamaasturitest kohandub Maserati Levante Modena oma nelikveosüsteemi ja õhkvedrustusega vaieldamatult kõikide sõiduolukordadega. Kui on vaja sisse istuda või välja astuda või pikalt kiirteel sõita, võib auto olla väga madal. Selle kõrgus maapinnast suureneb oluliselt ühe nupuvajutusega, tänu millele saate julgelt sõita seal, kus tee otsa lõpeb.

SÜSTEEM SKYHOOK

Tegu ei ole tehisintellektiga, küll aga millegi lähedasega. Levante Modena püüab pidevalt autojuhi meeleolu tabada ja on valmis silmapilkselt muutuma. Skyhooki vedrustus jälgib pidevalt kõikide rataste liikumist. Nii määrab süsteem kindlaks, kuidas ja kuhu sõidetakse, ning muudab hetkega amortisaatorite dünaamilisi omadusi. Kõige keskmes on mugavus, kuid piisab ühest vajutusest ja Levante Modena hakkab kurvidele reageerima tõelise Itaalia kirega.

PIDURID

Kõikidel Maserati Levante versioonidel on võimsad Brembo pidurid, mis on hoolikalt kooskõlastatud iga varustusvariandi mootori tööga. Piduriketastes on ühendatud malmi tugevus ja alumiiniumi kergus, mis tagab ideaalse tõhususe.

Levante Modena TEHNILISED ANDMED

Pikkus 5005 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1981 mm
Laius (küljepeeglitega) 2158 mm
Kõrgus 1693 mm
Teljevahe 3004 mm
Mootor V6
Mootori töömaht 2979 cm³
Maksimaalne võimsus 350 hj
Maksimaalne kiirus 251 km/h
0-100 km/h 6.0 s
Keskmine kombineeritud CO2 heide NEDC katsemeetodi järgi: 251-257 g/km
Keskmine kütusekulu NEDC katsemeetodi järgi: 11.1-11.3 l / 100 km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon