Elegantselt võimas linnamaastur

ELEGANTSELT VÕIMAS LINNAMAASTUR

Levante Modena S eristub oma võimsuse poolest. Modena S kätkeb endas koguni 430 hj võimsust, mis peidab end linnamaasturi elegantse kapoti all. Kuid suurem võimsus ei tähenda kompromisse stiili arvelt – Levante Modena S tõuseb oma elegantsete joonte ja voolujoonelise kujuga massi seast esile.

S-tähe taga peituv võimsus võimaldab Levante Modena S-l saavutada 100 km/h kõigest 5,2 sekundiga. Ja seejuures alati stiilne välja näha.

LEVANTE MODENA S-i DISAIN

Modena S on osa Levante perekonnast. Ent selle elegantsi tunnete kindlasti kaugelt ära. Kroomist elementidega kaunistatud kahekordne vertikaalne esivõre ja allolev kärjevõrk rõhutavad unikaalselt Maserati elegantset esiosa. Punased piduriklotsid tõstavad esile ainulaadse võimsuse. Eesmine alumine jaotur ja ukselingid on kere värvi. Koos Black Piano detailidega ees ja tagumisel kaitseraual annab see mudelile Levante Modena S vaimustavalt elegantse, kuid samas ka sportliku välimuse.

Tehnoloogia

MOOTOR

Levante Modena S-l on kahe turbiiniga 3-liitrine V6-mootor. Sõiduk arendab 430 hj, mis on unikaalselt Levante Q4 võimaluste jaoks kalibreeritud.

SISUSTUS

Modena S interjöör on inspireeritud Maserati rallitraditsioonist. Siit leiate ainulaadsed sportpedaalid, valgustusega ukseläved, musta viimistluse ja sportlikus stiilis istmed. Ja muidugi parima kvaliteediga heli – 14 kõlariga 900 W helisüsteemi Harman Kardon Premium.

KÄIGUKANG

Uus käigukang eristub vertikaalse struktuuri poolest. See on kaetud kvaliteetse naturaalse nahaga, mis tundub käe all eriti mõnus. Ühtlasi on sellel kaunistuseks mustade detailidega metallist Maserati logo. Näidikuploki uuendatud graafika meenutab kronograafi sihverplaati. See on inspireeritud Maserati võidusõidupärandist, rõhutades mudeli Levante Modena S sportlikkust.

JUHTIMISKOGEMUS

Nauding auto juhtimisest kuulub lahutamatult Levante juurde. Levante Modena S viib selle naudingu uuele tasemele. Šassii on ümber tehtud, et see saaks hõlpsalt hakkama V6 kahekordse turbiini lisavõimsusega. See aitab ära kasutada mootori kogu potentsiaali ja pakub jalustrabavat sõidukogemust.

Levante Modena S TEHNILISED ANDMED

Pikkus 5005 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1981 mm
Laius (küljepeeglitega) 2158 mm
Kõrgus 1693 mm
Teljevahe 3004 mm
Mootor V6
Mootori töömaht 2979 cm³
Maksimaalne võimsus 430 hj
Maksimaalne kiirus 264 km/h
0-100 km/h 5.2 s
Keskmine kombineeritud CO2 heide NEDC katsemeetodi järgi: 251-258 g/km
Keskmine kütusekulu NEDC katsemeetodi järgi: 11.1-11.4 l / 100 km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon