KIIREIM LEVANTE

100 kilomeetrini tunnis 3,9 sekundiga. Väljast vaadates dramaatiline, kuid sees on kõik rafineeritud ja stiilne. Just selline on Maserati Levante Trofeo. Võidusõidurajal järele proovitud võimsus on ühendatud täiuslikult luksusliku sõidumugavusega.

Süsinikkiust detailidega elegantselt kaunistatud kere all peitub kahekordse turbokompressoriga võimas V8-mootor. Salongis kasutatud kvaliteetne Pieno Fiore nahk üksnes kinnitab Trofeo liidripositsiooni tipptasemel luksuse, võimsuse ja mugavusega linnamaasturite segmendis.

TROFEO DISAIN

Kõikidest eristuv Levante kujundus on muutunud veel sportlikumaks. Trofeo unikaalset esiosa on täiendatud süsinikkiust detailidega, mis tekitavad hasarditunde isegi paigal seistes. Alumises osas on veel suurema stabiilsustunde loovate aerodünaamiliste tiibadega raamistatud külgmised õhuavad, mis suunavad auto esiosa raskuse visuaalselt esiratastele. Need sobivad ideaalselt kokku sportliku stiiliga. Süsinikkiust külgmised raamid ja jaotur aitavad tõhustada õhuvoolu jaotust ning lisavad veelgi dünaamikat.

Tehnoloogia

MOOTOR

Sellist mootorit ei ole olnud ühelgi Maserati mudelil. Levante Trofeol on 3,8-liitrine kahe turbiiniga V8-mootor. Kogu see meistriteos arendab 590 hj ja kõikidest Maserati mudelitest on sellel suurim võimsus mootori töömahu liitri kohta.

SPORTLIK STIIL

Mustast süsinikkiust detailid, täiesti uue disainiga 22” Orione veljed ja kahekordne vertikaalne esivõre. Kõik see tõstab Trofeo massist esile ja näitab selgelt selle võidusõiduvaimu.

SISUSTUS

Trofeo sees väljendavad võidusõiduvaimu naturaalsest nahast Pieno Fiore sportistmed, mis on tepitud kontrastsete õmbluste ja Trofeo märgiga. Salongist leiab ka süsinikkiust detailid ja metallist Trofeo märgid, mis loovad peene sportliku stiili.

Q4 INTELLIGENT ALL-WHEEL-DRIVE

Loodud edasi andma Maserati tagaveo legendaarset kogemust, millele lisandub Trofeo uuendatud ainulaadne võimsus. Tavapärastes tingimustes edastab Q4 100% mootori võimsusest tagaratastesse. Ent libedal teel või ebaühtlasel pinnal sõites võib süsteem eesmise ja tagumise pöördemomendi jaotuse muuta 0:100%-lt 50:50%-le 150 millisekundiga.

Levante Trofeo TEHNILISED ANDMED

Pikkus 5020 mm
Laius (ilma küljepeegliteta) 1981 mm
Laius (küljepeeglitega) 2158 mm
Kõrgus 1698 mm
Teljevahe 3004 mm
Mootor V8
Mootori töömaht 3799 cm³
Maksimaalne võimsus 590 hj
Maksimaalne kiirus 304 km/h
0-100 km/h 3.9 s
Keskmine kombineeritud CO2 heide NEDC katsemeetodi järgi: 313 g/km
Keskmine kütusekulu NEDC katsemeetodi järgi: 13.5 l / 100 km

BRONEERI PROOVISÕIT

Täitke vorm ning me võtame teiega isiklikult ühendust ja kutsume teid proovisõidule.

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon