David Beckhamile loodud MC20 Fuoriserie – armastuskiri maagilisest Miamist

Maagilisele Miami linnale kirjutatud kirja läbi sündis David Beckhamile loodud MC20 Fuoriserie. Maserati kaubamärgisaadik töötas koos Maserati Centro Stile meeskonnaga, et luua ainulaadne disain. Nii sündiski võimsuse ja sportlikkuse meistriteos MC20, milles kehastub Suurbritannia tšempioni kirg tema teise linna vastu.

See projekt on Maserati Fuoriserie kohandamisprogrammi osa, mis pakub Maserati klientidele võimalust oma sõidukit individualiseerida. Auto, millest kujuneb kolmandal aastatuhandel tõelise luksuse sümbol, näitab maailmale enda unikaalset päritolu ja omanäolist iseloomu. Maserati Fuoriserie on tühi lõuend, mille jaoks on saadaval mitmesuguseid vahendeid eripäraste teoste loomiseks. Ülejäänud osa jäetakse valla kliendi maitse ja inspiratsiooni jaoks, võimaldades neil luua oma stiil ja väljendada enda isikupära.

Individuaalse ja ühise loomeprotsessi tulemusena kujundasid Beckham ja Maserati Centro Stile disainerid David Beckhamile MC20 Fuoriserie. See auto kehastab tõelist kirge süsinikkiust monokokiga, mis on valmistatud täielikult Itaalias, ja patenditud V6-bensiinimootoriga, mis on välja töötatud vormel 1 tehnoloogiate järgi.

Selle loo lähtekoht on Miami – Beckhami MLS jalgpalliklubi Inter Miami CF kodu. Lõpptulemuseks on musta ja roosa värvi duett ning läikivate ja mattide pindade vastastikmõju. Inter Miami CF meeskonna värvid on must ja roosa ning vormiriietel on kontrastsed läikivad ja matid detailid.

Sellest kujundusest inspireerituna moodustab läikivat musta värvi kere kontraste mustade mattide kolmhargilogodega võrel ja tugiraamil. Maserati kiri auto taga on samuti matt ja MC20 märk uksel on pastelset roosat värvi, nagu ka Brembo pidurisadulad.

Salongis on kasutatud kontrastsete roosade õmblustega musta värvi Alcantara nahkviimistlust. Peatugedel on kaunistuseks laseriga graveeritud kolmemõõtmelised pastellroosad detailid.

Lõpuks on istmete vahele ilmunud läikivmati efektiga isikustatud nimeplaat – üleval kolmhargi kõrval on pastelselt roosa Maserati Fuoriserie kiri, all on kaldkirjas alumiiniumefektiga kiri „For David“.
Maserati disainijuht Klaus Busse kommenteeris: „Meie kui autodisainerite missioon on pakkuda tervikkogemust. See suhtumine juhib alati Maserati stiiliotsinguid ja seega on iga mudel unikaalsete tunnustega. Meie kohandamisprogramm on veel üks näide meie eesmärgist pakkuda klientidele ainulaadset kogemust – Maserati Fuoriserie on tühi lõuend, millele Maserati kliendid saavad kirjutada oma lood ja väljendada oma loomingulisust, viies ellu enda unistusi. Nagu kõik meie Fuoriserie projektid, on ka selle eriväljalaske MC20 loomine koos Davidiga ood kaubamärgi minevikule, mis viib meid aegadesse, mil iga auto valmis käsitsi kliendi soovide järgi, tuues ilmale ainsa ja unikaalse auto. Tõeline „fuoriserie“.

David Beckham ütles: „Olen alati olnud autoentusiast, nii et oli imeline kogemus osaleda Fuoriserie kohandamisprogrammi abil oma MC20 loomises. Me valime autosid alati oma isikliku maitse järgi, olgu selleks mudel, värvitoon või isiklikud pisidetailid salongis. Oli uskumatu teha koostööd Maserati meeskonna ja disaineritega selle ainulaadse auto loomisel, mis on inspireeritud minu teisest kodust Miamist ja seal asuvast jalgpalliklubist. Iga hetk rooli taga on tõeline rõõm.“

Miami on maagiliste ööde ja lummavate päikeseloojangute linn. David Beckhamile mõeldud MC20 Fuoriserie on loodud selle õhkõrna piiri ületamiseks päeva ja öö vahel – igat päikeseloojangut saatva roosa tooni ja musta värvi vahel, mis kannab meid unistuste öösse, kus aeg ja ruum muutuvad suhtelisteks mõisteteks ning te saate end väljendada koos tõeliselt erilise autoga.

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon