Maserati kinnitab pühendumust strateegilisele plaanile, mis keskendub elektrifitseerimisele ja jätkusuutlikkuse kasvule

Maserati kinnitab pühendumust 100% „Itaalias välja töötatud ja toodetud“ strateegilisele plaanile, mis keskendub elektrifitseerimisele ja jätkusuutlikkuse kasvule.

Modena, 25. jaanuar 2024 – Maserati, esimene Itaalia luksusbränd, mis arendab ja toodab täiselektrilisi sõidukeid, viib läbi jätkusuutliku pikaajalise kasumliku kasvuplaani, keskendudes järjepidevale kaubamärgi ja toote arengule. Maserati mudelivalik on 100% disainitud, arendatud ja toodetud Itaalias, teenindades enam kui 70 riiki üle maailma 86% ekspordimääraga. Modena on jätkuvalt Tridenti maja süda, mis asub Viale Ciro Menotti ajaloolises tehases juba enam kui 80 aastat.

Jõudlusele, innovatsioonile, disainile, kvaliteedile, tehnoloogiale ja luksusele pühendunud kaubamärgina kirjutab Maserati ambitsioonika strateegiaga luksusliku mobiilsuse tulevikku ning töötab välja kõikehõlmavat elektrifitseerimisele suunatud tooteplaani, et kajastada klientide soove.

Maserati on Stellantise ainuke luksusbränd ja pärast 2021. aastal alanud positiivset majanduslikku taastumist on nüüd loomas tugevat ärimudelit, kavandades end elektrilise tuleviku suunas, et suurendada oma liidripositsiooni luksussegmendis. Seda säilitades tootmismahte ja kasumlikke marginaale kooskõlas selle ainulaadse kaubamärgi positsioneerimisega.

Maserati usub rohkem kui kunagi varem elektrilisse tulevikumobiilsusesse ja pühendub sellele praegu kõigis valdkondades, et muuta oma konkurentsivõimet ja ületada uue luksustarbija vajadusi. Modenas asuv ettevõte on juba alustanud teekonda uuel elektriajastul, avalikustades oma kaks esimest BEV-sõidukit: GranTurismo Folgore ja Grecale Folgore. Folgore identifitseerib täiselektriliste Maseratide mudelivalikut ja on juba müügil Itaalias ja ELi turgudel. Brändi tõeline ikoon GranTurismo Folgore pakub tipptasemel tehnilisi lahendusi, mis pärinevad Vormel E-st. Motospordi geenid ja juured on puhta konkurentsi vaimus, mistõttu on Maserati esimene Itaalia kaubamärk, mis võistleb Vormel E-s 2023. aastal.

Maserati GranCabrio Folgore tuleb turule sel aastal, vahetult pärast selle ICE versiooni. Elektrifitseerimise tee jätkub 2025. aastal uue MC20 Folgore’ga, 2027. aastal uhiuue suure E-UV BEV-iga ja 2028. aastal järgmise põlvkonna Quattroporte BEV-iga.

Kõik kaubamärgi praegused ja tulevased mudelid on 100% disainitud, arendatud ja toodetud Itaalias. Tõelise käsitöö ja innovatsiooni kombinatsiooni tulemusena kinnitab Maserati sidet oma juurtega: Modenas asuv ajalooline peakorter, kus praegu toodetakse MC20 ja MC20 Cielo mudeleid, teeb peagi ruumi ihaldusväärseimate supersportautode Folgore versiooni tootmiseks.

Soovides tagada, et meie autodel oleks kõige atraktiivsem stiil ja eristatavad detailid, hakkab Modena tehases asuma ka “Fuoriserie isikupärastamisprogrammi ateljee”, mis on mõeldud Maserati erimudelite loomiseks. Juba kavandatakse järjepidevaid investeeringuid tehase uutesse rajatistesse ja spetsiaalsetesse Fuoriserie koolitustesse uutele töötajatele.

Viale Ciro Menotti ajaloolises tehases teeb ettevõtte juhtkond tihedat koostööd väleda, asjatundliku ja keskendunud Maserati insenerimeeskonnaga, mis koosneb ligikaudu 130 professionaalsest insenerist ja tehnikust, kes töötavad täielikult välja praegust ja tulevast tootevalikut. Meeskond hakkab tegutsema tihedas seoses Engine Lab-iga (kus töötatakse välja ja testitakse täiselektrilisi jõuallikaid) ning aitab kaasa brändi kõrgemale luksuslikule positsioneerimisele. See tugev meeskond ehitab ühiselt Tridenti tulevikku ja viib ikoonilise kaubamärgi uutesse kõrgustesse, nagu see seda ka väärib.

Maserati on osa 1. märtsil 2022 välja kuulutatud Stellantise “Dare Forward 2030” strateegilisest plaanist, mis on selle üldise organisatsiooni maatriksi täieõiguslik segment. Kõik uued Maserati mudelid võtavad kasutusele elektrilised jõuallikad, et tuua kaasa suurepäraseid uuendusi ja kõrget jõudlust, mis mõlemad on Maserati DNA-le omased. 2024. aasta on ettevõtte arengu ja kasvu jaoks ülioluline nurgakivi, eriti keset ärisektori väljakutseid ja muutusi, millega luksusbrändid ülemaailmses autotööstuses silmitsi seisavad.

Davide Grasso, Maserati tegevjuht: „Meie Modena südamest ajendatuna liigume täisgaasiga, et juhtida elektrifitseerimise muudatusi – kaks meie ikoonilist mudelit on juba saadaval 100% elektrilise versioonina ja veel üks tuleb müüki sel aastal. Pakume oma klientidele kõigi aegade võimsaimat Maseratit, nihutades sõidunaudingu piire uude ajastusse. Oma pikaajalise strateegilise visiooni ja plaaniga tahame luksusmaailmas endast märku anda ainulaadse Itaalia tipptasemel tootmisega, püüdes pidevalt saavutada eristavat kvaliteeti ja ehitada oma tulevikku pühendunud ärimudeliga, mis tagab meie klientidele parimad tooted, mis peegeldavad Tridenti väärtuseid.”

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon