Misano: Gorini & Tamburini LP Racing Maserati GT2 teine võit, meistrivõistluste liidrid 2024. aasta sarjas Fanatec GT2 European Series Championship Powered by Pirelli

Misano, 19. mai 2024 – Maserati GT2 nr. 1 koos LP Racing meeskonnaga, mille eesotsas on Leonardo Gorini ja Carlo Tamburini, saavutas Fanatec GT2 European Series Powered by Pirelli teise võidu, mille teine ​​ring toimus Misano World Circuit’il. Itaalia paar lõpetas pärast võitu esimeses 50-minutilises sõidus 2. sõidu teisena ja juhib nüüd nii meistrivõistluste üldarvestust kui ka ProAmi edetabelit.

Esimeses sõidus tõusis poodiumi kolmandale astmele Philippe Prette LP Racing meeskonnast nr. 2 Maserati GT2-ga, võites AM ​​Cupi. Teises sõidus ületas samas klassis finišijoone esimesena Alexandre Leroy (TFT Racing), kes saavutas esimeses sõidus kolmanda koha, asudes kategooria edetabeli liidrikohale ja kinnitades Modena autode silmapaistvat üldist jõudlust.

Esimeses sõidus asus üldarvestuses esipositsioonilt alustanud Philippe Prette kohe juhtima, kaitstes end oma vahetute jälitajate katsete eest temast mööduda. Vahepeal teisest reast startinud Leonardo Gorini säilitas oma kolmanda positsiooni kuni boksipeatuseni, kui andis rooli Carlo Tamburinile. Otsus teha boksipeatus esimesena tasus LP Racingu paariliste jaoks ära. Tamburini naasis rajale eesotsas ja hoidis võistluse üle kontrolli kuni ruudulise lipuni. Pärast pikka duelli suutis Prette tõusta poodiumi kolmandale astmele, võites AM ​​Cupi. Kolmanda Maserati GT2-ga sõitnud Alexandre Leroy sai AM Cupi arvestuses kolmandaks, jõudes finišisse kuuendana.

Teises võistlussõidus alustas Carlo Tamburini esipositsioonilt ja juhtis sõitu, kuni saabus aeg sõitjavahetuseks, mis oli määratud kauemaks ajaks kui tavaliselt, nagu 1. võistluse võitjate reeglid nõuavad. Naastes võistlusele viiendana, juhtis Leonardo Gorini põneva tagasituleku, mis viis ta teisele kohale. Alexandre Leroy sai viienda koha ja juhtiva positsiooni AM Cup klassis, üritades pikas duellis saada üldarvestuses neljanda koha kuni pulseeriva lõpuspurdini. Phlippe Prettelile ei vedanud, kuna ta sattus varsti pärast starti teise konkurendi põhjustatud avariisse, mis sundis teda sõidust loobuma. Pärast neid tulemusi võtavad Gorini ja Tamburini 2024. aasta Fanatec GT2 European Series Powered by Pirelli üldarvestuses ja ProAmi kategoorias liidrikoha, kusjuures Leroy juhib nüüd AM Cupi Prette ees.

Järgmine Fanatec GT2 European Series Powered by Pirelli voor toimub Belgias Spas 27.–29. mail.

Giovanni Sgro, Maserati Corse’i juht: „Järjekordne väga edukas nädalavahetus Maserati GT2 jaoks on tõestuseks, et meie auto suudab pakkuda silmapaistvat jõudlust. Maserati pühendumus motospordile on ajendatud soovist kaasata meie kliente, pakkudes kompromissivabalt disainitud ja valmistatud tooteid. Koos MC20 baasil välja töötatud Maserati GT2-ga on veel üks näide Maserati MCXtrema, meie härrasmeestele mõeldud võidusõiduauto, mis ei ole maanteele legaalne: kõige ekstreemsem Maserati rajaautodest.

Võit ja kolmas koht 1. võistlusel koos 2. võidusõidu teise kohaga Misanos kindlustavad meie võimet arendada välja ülimat tehnoloogiat koos erakordse jõudlusega, et jätta endast märk nii rajale kui ka maanteele. Me ei jõua ära oodata, et saaksime oma edu korrata 2024. aasta Fanatec GT2 European Series Powered by Pirelli voorudes, kui meie auto ostnud teised meeskonnad lisavad end nimekirja.”

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon