MASERATI ERAKORDNE ESMAESITLUS MILANO DISAININÄDALAL

Tridenti ikoon rõõmustab oma kosmopoliitset publikut kahe kameeleonisarnase Fuoriserie ainueksemplariga, Hiroshi Fujiwara pitsatit kandva futuristliku ainueksemplariga ning eksklusiivse Granturismo Launch Edition PrimaSerie 75th Anniversary’ga.

Uus Maserati GranTurismo on staar 2023. aasta Milano disaininädalal – iga-aastasel rahvusvahelisel disainiüritusel, mis meelitab kohale maailma ühe kosmopoliitsema ja mitmekülgsema publiku. See sündmus on ülioluline neile, kelle kvaliteedimärgiks on elegantsus ja ilu ning kelle jaoks on disain eluliselt tähtis, aga ka sellistele tootjatele nagu Maserati, kelle toodete hulka kuulub ka ajatu ikoon – margi esimene ka täiselektrilise versioonina pakutav mudel.

Kolm algupärast GranTurismo ainueksemplari, mis on loodud Maserati Fuoriserie programmi ja Tridenti eklektilise sõbra Hiroshi Fujiwara koostöös, on jagatud reaalseteks ja virtuaalseteks. Spetsiaalselt tähtpäevaks loodud erimudel GranTurismo Launch Edition PrimaSerie 75th Anniversary lisab GT esmaklassilisuse rõhutamiseks disainitud mudelivalikule veelgi eksklusiivust.

GranTurismo ainueksemplarid Prisma ja Luce on saadaval Nettuno V6 sisepõlemismootoriga ning täiselektrilise Folgore-versioonina.

Veidike GranTurismo ajalugu

Nettuno V6 mootoriga GranTurismo ainueksemplar Prisma on pühendatud kuulsusrikka GT pärandile, väljendades uhkelt selle minevikku ja margi võimet alati midagi enamat pakkuda. Kere on valmistatud värvikas koostöös ning valikusse kuulub 14 erinevat värvitooni.

Kaks neist vaatavad tulevikku ja ülejäänud kaksteist valiti GranTurismo kõige populaarsemate varasemate mudelite toonide seast, näiteks Maserati 1947. aasta mudeli A6 1500 iseloomulik värvitoon Amaranto ning Oro Longchamps, mis kaunistas 1973. aasta Maserati Khamsin’i.

Selle erakordse ainueksemplari keret kaunistavad rohkem kui 8500 käsitsi peale kantud tähte, mis moodustavad Maserati mudelite nimed ja loovad veel ühe taseme värvitoonile, ühtlustades tervet värvkatet; loomulikult on terve auto värvitud käsitsi.

Ümbrusesse sulanduv

GranTurismo ainueksemplar Luce väljendab innovatsiooni ja jätkusuutlikkust, mis peegeldab Maserati eksperimenteerimishimu ning pidevaid otsinguid. Selle imelise tulevikutõlgenduse kere on originaalse kromaatilise kõrgläikelise viimistlusega, kuhu on graveeritud dünaamiline lasersöövitatud muster ja mida on värvitud peaaegu läbipaistva värviga, mis sulandab auto kontuurid ümbrusesse.

Interjöörid, mis mõjuvad kui hümn tulevikule, on valmistatud vaid ühest materjalist, milleks on ECONYL. See regenereeritud nailon loob unikaalse esteetilise metamorfoosi ja on kombineeritud lasertöötlusega, mis väljendab dünaamilisust ning mida kohtab ka armatuurlaual ja paneelidel.

Kasutatud on ka moetööstuses laialt levinud kõrgsageduslikku trükitehnoloogiat, mida võimaldab saada valgusmängu võimendavat ja auto kaasaegset olemust väljendavat läbipaistvat värvi.

Maserati disainijuhi Klaus Busse sõnul ei peegelda need ainueksemplarid mitte ainult tootja ajalugu, vaid ka Itaalia traditsioone, mis iga Maserati mudeli nii unikaalseks muudavad.

„GranTurismo Prisma on ood meie 75 aasta pikkusele pärandile ja oskusteabele, millest on läbi imbunud kõik Maserati poolt aja jooksul valmistatud autod. GranTurismo Luce on meie tulevik ning täiuslikus tasakaalus Prismaga. Kummagi auto olemus sõltub teisest. Innovatsiooni seisukohast väljendab Prisma kogu Itaalia meisterlikkuse ning värvimisoskuse ja värvitoonide valdamise ilu ning esmaklassilisust; Luce demonstreerib kogu Foglore’iga arendatud tehnoloogiat, kombineerides meie ettenägelikku suhtumist itaaliapärase loovusega”, ütleb ta.

Austusavaldus disainile ja autosõpradele

Ja lõpuks piiratud väljalasete nagu GranTurismo Launch Edition PrimaSerie 75th Anniversary vaieldamatu võlu. Neljas unikaalses konfiguratsioonis loodud mudelit valmistati kokku 300 eksemplari: 75 iga Grigio Lamiera ja Nero Cometa värvides ning sisepõlemismootoriga versiooni jaoks ja 75 Rame Folgore’i ning Blu Inchiostro toonides elektrilise Folgore-versiooni jaoks. Jõudluse seisukohast tähistab see auto Itaalia luksuse kvintessentsi ning on ehtne näide ilu ja funktsionaalsuse ideaalsest tasakaalust ilma igasuguse uhkeldamiseta.

Need neljal rattal või digitaalsed elegantsed meistriteosed kehastavad tulevikku suunatud Maserati pärandit ning on Hiroshi Fujiwara ettenägelik austusavaldus Tridentile. 19. aprillil näidatakse neid mudeleid valitud külalistele Milano elegantses Magenta kvartalis asuvas uues Maserati poes ning 20. aprillil saavad disainiteadlikud külastajad ja autoentusiastid nendega ka lähemalt tutvuda.

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon