Maserati MCXtrema: Monterey autonädalal esitleti esmakordselt Tridenti uut võimast võidusõiduautot

18. augustil esitleti Monterey poolsaarel toimuval eksklusiivsel üritusel The Quail, kuhu kõikjalt maailmast pärit asjatundjad ja entusiastid kogunevad igal suvel tähistama silmapaistvat autodisaini ning tehnilisi saavutusi, esmakordselt Maserati uut mudelit MCXtrema – tõelist võidusõiduraja jaoks loodud „elukat”, millel puudub üldkasutatavatel teedel sõitmise tüübikinnitus. Selle harmooniliste joonte, ent samas reegleid eirava kerekujuga auto maksimumvõimsus on 730 hobujõudu.

Tridenti uut piiratud väljaandes ebakonventsionaalset supersportautot valmistati vaid 62 eksemplari. See mudel on mõeldud valitud kliendile, kes on äärmiselt asjatundlik nii sooritusvõime, peene disaini, luksuslikkuse – ehk kõikide Itaalias valmistatud toodete ühiste omaduste – kui ka ülima sõiduelamuse vallas.

Modenas asuva margi kõige võimsama võidusõiduautona esitletav Maserati MCXtrema on igas mõttes julge ja erakordne auto, mis on loodud kollektsionääridele ning margi lojaalsetele klientidele, kes soovivad lisada oma garaaži uue „mänguasja“, millega privaatsete testsõitude ajal kõige põnevamatel võidusõiduradadel kihutada.

Itaalia luksusmargi uusim looming on valminud Centro Stile ja Maserati inseneride loomingulises ning tehnilises koostöös; see auto peegeldab soovi luua võidusõiduautot, mis on võimeline ületama võidusõidumaailmas isegi kuulsa Maserati MC12 pärandi ja inspireerima Tridenti tulevasi võidusõidumudeleid.

Maserati tegevjuht Davide Grasso ütleb nii: „Maserati MCXtrema loodi eesmärgiga pakkuda erakordselt eksklusiivset autot, mis paneks paika meie võidusõiduautode uue paradigma. See projekt on pühendatud valitud klientidele, kelle jaoks on äärmiselt olulised eristavad tunnused äärmiselt väljapeetud ja uuenduslikust disainist kuni erakordse sooritusvõimeni. MCXtrema kehastab Maseratile tüüpilist sportlikku vaimu, näidates kätte meie margi uue suuna, mis keskendub parimale võimalikule tootekvaliteedile ja mis suudab paista oma kompromissitu sooritusvõimega silma luksusautode mootorite tootmise vallas”.

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon