Maserati lubab pilluda režissöör Ferzan Ozpeteki uut lühifilmi

Itaalia luksusautode tootja võimaldab saada aimu peagi linastuvast lühifilmist, mille loojaks on suurepärane režissöör Ferzan Ozpetek.

Maserati avaldab põnevusega oma peagi linastuva lühifilmi „Companions on a journey” (Teekaaslased), mille režissööriks on auhinnatud Ferzan Ozpetek ning mis jutustab erakordse loo peresidemetest, kirest autode vastu ja elusümfooniast.

Kauneimatel maastikel aset leidvas haaravas lühifilmis jälgitakse kolme õde-venda nende teekonnal läbi terve Itaalia kavatsusega taaskohtuda oma isaga, erakordse ande poolest tuntud dirigendiga.

See südamlik lugu paljastab iga pereliikme ainulaadse isiksuse, kui nad asuvad emotsionaalsele teekonnale erinevate Maserati mudelitega, mis ei ole selles filmis kindlasti mitte kõrvalosades. Ja just siin astub esile ka MC20 Cielo spyder, mis viib teid täiesti uude dimensiooni, lubades nautida nii vaba õhku kui ka samu dünaamilisi omadusi, mis MC20 standardmudel. Lisaks on sellel autol isetumenev katus, mille läbipaistvust saab muuta ühe nupuvajutusega.

Samuti näeb publik Maserati hiljuti turule toodud ikoonilisi GranTurismo mudeleid. Nende autode keredel on endiselt klassikalised proportsioonid – pikk kapott, tugeva kaldega katusejoon ja elegantsed vormid. Tiiseris näidatakse ka mudeli GranTurismo Folgore elektrilist versiooni, millel on kolm 300kW elektrimootorit ja taaskasutatud materjalidest valmistatud sisu.

Filmis astub üles veel üks uus Maserati elektriauto – nimelt Grecale Folgore. Tegemist on tootja esimese täiselektrilise linnamaasturiga. Stiilsele välimusele vaatamata on selle elektriauto tippvõimsus tervelt 500 hj ja maksimumkiirus 200 km/h.

Lummav seiklus, mis tähistab inimeste, autode, südamete ja kunsti unikaalset sidet. Laske end puudutada Tridenti ligitõmbaval võimsusel läbi Ferzan Ozpeteki objektiivi.

Treileri link: https://youtu.be/OgknNnDTRLQ.

Püsige lainel – lühifilm on peagi saadaval.

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon