Grecale energiat ei suuda peatada ei lumi ega jää

Katsetused Grecale prototüüpidega jätkuvad. Sel korral toimusid need Rootsis, kus erinevatel vähehaarduvatel pindadel prooviti äärmuslikes tingimustes järele auto maksimaalset võimsust.

Isegi lumi ega jää ei suuda peatada Grecale energiat – nendel katsetel oli prototüüpide proovimise eesmärk timmida nende sõidu- ja juhitavusomadusi ekstreemsel temperatuuril, kontrollida sõiduki dünaamikat asfaltkattel, lumel ja jääl ning tagada, et tunneksite end autos mugavalt igasugustes ilmastikutingimustes alates paarist soojakraadist kuni –30 °C Lapimaal.

Samuti sooviti katsetega täpselt paika panna auto haarduvus teekattega ja juhitavus kurvides, sõites eri režiimidel ning eri suuruses ja tüüpi ratastega. Selle eesmärk oli eristada kõik võimalikud sõidurežiimid.

Isegi äärmuslikes tingimustes säilib Grecale eriline iseloom – läbides kiireid ringe erinevatel radadel, sõites spetsiaalsetel libisemist imiteerivatel platvormidel ning kihutades kurvide, nõlvade, pikkade sirgete ja järskude kõrgusemuutustega keerukatel marsruutidel nii lumistel kui ka jäistel teedel.

Grecale on eriline kõikjal – isegi tarduma paneva pakase maal, kus lumi laiub nii kaugele, kui silm ulatub.

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon