Maserati esitleb 2023. aasta Shanghai autonäitusel esmakordselt Grecale Folgoret

Trident tutvustab maailmale oma esimest täiselektrilist linnamaasturit Grecale Folgoret ja esitleb Aasia turule uut ikoonilist GranTurismot.

Olulise tähtsusega Aasia turg

2023. aasta Shanghai autonäitus avab oma uksed uutele põnevatele mudelitele ja Maseratil on rõõm näidata maailmale oma uusimaid täiselektrilisi autosid, mis tähistavad ajaloolist hetke – nimelt on Maserati esimene täiselektrilisi mudeleid pakkuv Itaalia luksusautode tootja.

Otse loomulikult on Hiina selle põneva ja revolutsioonilise liikumisviisi hälliks – mitte ainult innovatsiooni, vaid ka ettenägelikkuse ja huvi poolest luksuskaupade turu vastu – ning ideaalne paik Maserati Grecale Folgore esmaesitluse jaoks.

Elektriline duo

Sellel erilisel üritusel on Tridenti esimese täiselektrilise linnamaasturi kaaslaseks uus Maserati GranTurismo. Võimas ja ajatu kupeemudel teeb oma Aasia debüüdi nii sisepõlemismootoriga kui ka elektrilise versioonina GranTurismo Folgore.

Elektrisõidukitele üleminek sai alguse Hiinas. Folgore on Tridenti elektriautode nimetus, esindades innovatsiooni, luksust, funktsionaalset ilu ning visiooni, mis ühendab endas mineviku ja tuleviku Maserati kordumatu stiili nimel. 2023. aasta Shanghai autonäitus on seega Aasia turu ja Maserati ideaalseks kohtumispaigaks, et uue ajastu koidikul „Itaalia luksusliku jõudluse” kontseptiooni tutvustada ning tugevdada.

Ambitsioonikad plaanid

Elektril on Maserati tulevikustrateegias võtmeroll: nimelt on võetud eesmärgiks toota aastaks 2025 kõikidest mudelitest ka elektriversioone ja aastaks 2030 ainult täiselektrilisi versioone. Plaan on ambitsioonikas, peegeldades Tridentile omast julgust ning juhtides firmat tuleviku poole, kus edu saab põhinema unikaalsel itaaliapärasel karakteril, võimel kutsuda kvaliteedi ja eksklusiivsete toodetega esile emotsioone, ning innovatsioonimaagial. Ja just seda autovaldkond tulevikus vajab.

Maserati tegevjuhi Davide Grasso sõnul läheneb Maserati oma ajaloos revolutsioonile.

„Praegu on Maserati kaubamärgi jaoks otsustav aeg. Täna oleme me Hiinas Shanghai autonäitusel; me oleme kosmopoliitsel Milano disaininädalal; me oleme kõikjal maailmas, tähistades tulevikku: Maserati jaoks on käes uue alguse aeg. Me tähistame Folgore’t, elektriautodele ülemineku plaani, mis on tõeks saanud ja valmis praegusel revolutsioonilisel ajal teed sillutama. Ma olen väga elevil, et saan olla siin Shanghai autonäitusel, mis on lisaks rahvusvahelisele autonäitusele ka ülemaailmne innovatsiooniplatvorm ning ideaalne koht Maserati esimeste elektriliste mudelite tutvustamiseks.”

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon