MASERATI LANSSEERIB TRIDENTE LIIKMEPROGRAMMI

Maserati tutvustab elevusega Tridentet. Tegemist on margi esimese liikmeprogrammiga, mis pakub fännidele, klientidele ja autokollektsionääridele juurdepääsu eksklusiivsele sisule, kureeritud reisikirjadele, uute toodete ja kollektsioonide eeltutvustustele ning erilistele elamustele, mis on inspireeritud sellest kordumatust itaaliapärasest luksuslikkusest, mis määratleb ära Tridenti olemuse.

Maserati esimene integreeritud lojaalsusprogramm Tridente hõlmab viite põhisammast – toimetusaartikleid, Maserati eksklusiivset sisu, kultuurilisi kohtumisi, hoolikalt valitud sõiduelamusi ja rahvusvahelisi üritusi – Tridente rakenduses, kombineerides Maserati rikkalikku pärandit moodsa tehnoloogia poolt pakutava lihtsusega. Ainsaks klubiga liitumise tingimuseks on olla kirglik Maserati austaja.

Maserati Tridente pakub kolme margilojaalsuse tasemetele vastavat liikmesuse tüüpi: Blu kõikidele Tridenti austajatele ja autofännidele, Platinum Maserati klientidele, sealhulgas GranTurismo, MC20 või MC20 Cielo spyderi omanikele, ja kõige eksklusiivsem tase Diamond, mis on kättesaadav vaid väga piiratud väljaandes supersportauto Project24 või ülivõimsa ühekohalise GT2 omanikele.

Kui Maserati Tridente Blu klientidel on juurdepääs rakenduses olevale eksklusiivsele sisule ja võimalus heita enne teisi pilk toodete erikollektsioonidele, siis Platinumi liikmed saavad nautida privaatseid ekskursioone Modena tehastesse, isikupärastatud originaalaksessuaare, kutseid kohalikele kultuuriüritustele, kureeritud reisikirju maailma kõige kaunimate teede kohta ning varajast juurdepääsu piiratud koguses toodetavate autode kollektsioonidele. Ja Diamondi liikmetele pakub Maserati hoolikalt valitud luksuslikke elamusi nagu näiteks Fuoriserie erakonsultatsioon disainijuhi Klaus Bussega oma isikliku Itaalia sportauto kujundamiseks, reis ajas tagasi klassikalises Maseratis või hoopis kutsed maailmatasemel spordi- ja võidusõiduüritustele nagu Vormel E e-Prix või Monterey Car Week.
Maserati tegevjuht Davide Grasso: „Luksuse all mõeldakse järjest enam elamusi ja meie roll Maseratis on lisaks esmaklassilisele kvaliteediga autode pakkumisele luua oma kire ja loovuse abil elamusi, mis võimaldavad klientidel sukelduda meie Itaalia pärandisse, mis ühendab endas sooritusvõimet, innovatsiooni ja disaini. Tridente liikmeprogramm on liikumine, mille abil soovime saavutada purunematut sidet Maserati, meie kirglike austajate ja lojaalsete klientide vahel, luues neile keskenduvaid kordumatuid elamusi, mis on saadaval vaid Maserati Tridente rakenduse kaudu”.

Kui Maserati Tridente rakendus on Itaalias, Suurbritannias, Saksamaal, Šveitsis, Austrias, Prantsusmaal, Belgias, Hollandis, Araabia Ühendemiraatides, USA-s, Jaapanis ja Lõuna-Koreas juba App Store’is ja Google Play Store’is saadaval, siis ulatuslikum Tridente liikmeprogramm, mis teeb kõigepealt debüüdi pilootturul Itaalias ja Hiinas, laieneb 2023. aasta teisel poolel ka Põhja-Ameerikasse ning 2024. aastal teistesse Euroopa riikidesse ja Aasiasse.

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon