Maserati Fuoriserie – isikupärased autod

Öeldakse, et kõige paremini istuvad need ülikonnad, mis on õmmeldud eritellimusena. See reegel kehtib ka autode puhul. Maserati on asutamisest saadik lähtunud suhtumisest, et auto peab kajastama roolis istuja isiksust. Seepärast on siin väga palju tähelepanu pühendatud nii pisidetailidele kui ka unikaalsusele.
Kahtlemata on iga inimene oma valikutes ja stiilitunnetuses ainulaadne. Just sel põhjusel on Maserati loonud uue Fuoriserie programmi, mis võimaldab klientidel kujundada endale sellise auto, mis näeb juba kaugelt välja eripärane ja väljendab autojuhi isikupära. Siin on valikus ääretult palju sise- ja välistoone, ainult selle kollektsiooni jaoks loodud rattaid ja muid osi.

PIIRAMATUD VÕIMALUSED LUUA OMA STIIL

Maserati Fuoriserie stiilielemente saab kohaldada Ghibli, Quattroporte ja Levante mudelitel. Standardsetest lisavalikutest erinevad need külluslike värvide ja graafiliste elementide poolest välispinnal, ainult selle kollektsiooni jaoks loodud rataste ja pidurite värvi ning spetsiaalsete sisustusmaterjalide ja õmbluste kombinatsioonide poolest.

Tõsi, auto stiili kujundamine nii rikkaliku valikuga on suur katsumus. Just sel põhjusel on Maserati disainerid koostanud kolm unikaalset komplekti, mis võimaldavad ainulaadsust ja kannavad sõnumit autojuhi isiksuse kohta. Corse, Unica ja Futura kollektsioon sümboliseerivad Maserati sportlikkust, elegantsi ja uudsust.

VANA KOOL

Corse kollektsioon on loodud neile, kes jumaldavad ajatut stiili, härrasmehelike võidusõitude ajastut ja seda, kuidas Maserati autosid loob. See kollektsioon on inspireeritud tootja suursugusest ajaloost võidusõiduradadel, mistõttu on siin peamine stiilidetail punane topeltjoon kogu kere pikkuses. Tavapärase värvi on siin asendanud lihvitud metallpind. See viib meid aega, mil kõige kaunimaks autoks peeti seda, mis esimesena finišijoone ületab.

Ka salongis leidub rohkelt lihvitud metalli elemente, mis sobituvad suurepäraselt süsinikkiust tehnilise viimistluse ja Alcantara nahaga. Punane topeltjoon läheb sujuvalt üle salongi ega lase kunagi unustada, et kõige tähtsam on siin sportlikkus. Kui räägitakse sportistmetest, võib enamasti ette kujutada tehnokraatseid vorme ja tähelepanu funktsionaalsusele. Ent Corse kollektsiooni autod on pilgu pööranud nn vana kooli võidusõidutehnoloogiale, kui stiliseeritud aukudega segmenteeritud istmed olid populaarsed.

CARPE DIEM

Kuna mood ja stiil muutuvad alatasa, tuleb pidevalt trendidega kursis olla, kui tahate teada, mis on täna aktuaalne. Just selliste autojuhtide jaoks on Maserati loonud ülimalt julge ja ereda kollektsiooni Unica. Disainerid on uuesti tõlgendanud, mis seaduspärad tänapäeva moes, kunstis ja kultuuris kehtivad, ning selle auto kujul edasi andnud. Siin on väga olulisel kohal välimised ja sisemised graafilised elemendid. Maserati kolmhargi ümberkeeramisel saame W-tähe ja lähemal vaatlemisel võib näha sõna NOW, mis sümboliseerib just praeguseid stiilitrende. Huvitav on see, et graafikat on kasutatud koguni klaasidel. Sellist lahendust ei paku ükski muu tootja.

Auto salongis domineerib ere helesinine värvus, kuid nahkviimistlus kajastab Maserati traditsiooni kasutada üksnes parima kvaliteedi ja faktuuriga materjale. Selline värvus ei ole juhuslik valik. Sinine Ovy Fire Coral on kuulutatud 2021. aasta kevade ja suve värvitooniks. Graafilised elemendid on reljeefsed ja neid saab lisaks nägemisele ka kompida.

TULEVIK ON JUBA SIIN

Corse kollektsioon viib meid aegadesse, mil Maserati triumfeeris võidusõiduradadel. Unica aitab mõista, mis on tänapäeval aktuaalne. Futura võimaldab end tunda justkui teadusfantastikas. See on mõeldud futuristidele, tehnoloogiasõpradele ja inimestele, kes ei karda muutusi. Selle kollektsiooni autod on oma välimuse poolest väga tehnoloogilised, sest siin on kasutatud külmi matte värve. Industriaalstiili tunnet võimendavad üle kere ülitäpselt paigutatud graafikaelemendid. Need meenutavad joonestuslehte, kus sünnivad uuenduslikud ideed.

Samas salongis kasutatud materjalid ja värvid võimaldavad end tunda justkui kosmoselaevas. Just see oligi Futura kollektsiooni loomisel Maserati disainerite peamine inspiratsiooniallikas. Piimvalge nahk sobitub hästi halli pööratud nahast viimistlusega.

Kes soovib Fuoriserie programmiga lähemalt tutvuda, võib juba praegu internetis tootja kodulehel oma unistuste Maserati kujundada või tulla Vilniuses Maserati esindusse.

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon