Hübriidauto Maserati moodi – uhiuus Levante Hybrid

Öeldakse, et välk kaks korda samasse kohta ei löö. Ent see on legend, sest pärast elektriauto Ghibli Hybrid mullust väljatulekut on Maseratil esitluseks valmis hübriidmudelite uus liige Levante Hybrid.

Maserati alustas oma ajalugu siis, kui paigaldas luksusautodesse võidusõiduradadel karastunud mootorid. Sajandiga on tehnoloogia autotööstust tundmatuseni muutnud ja tänapäeval loome sõidurõõmu jätkusuutlikult. Levante Hybridi uus versioon kasutab varasemate mudelitega võrreldes kõige vähem kütust. Ent see on endiselt tõeline Maserati – suurepäraselt kõlav, julge disainiga, särav ja uusimat tehnoloogiat täis auto,“ ütleb Maserati müügiesindaja Karolis Neimantas.

ELEKTRIFITSEERITUD VÕIMSUS

Kiirem. Jätkusuutlikum. Unikaalne. Unikaalne Levante Hybrid on kiirem kui diisliversioon ja jätkusuutlikum kui diisli- või bensiiniversioon. Levante on tootja esimene linnamaasturimudel. Sellest on nüüd saanud uus sümbol, mis kannab sõnumit Maserati tehnoloogiliselt edumeelsest ja jätkusuutlikust tulevikust.

Levante Hybridi mudelil on nelja silindriga 2-liitrine mootor 48-voldise hübriidsüsteemiga. See aitab aeglustades ja pidurdades energiat tagastada. Hübriidmudel on kergem kui vastavad 6-silindrilise mootoriga diisli- ja bensiiniautod. Ja mis kõige tähtsam, mass jaotub siin paremini, sest akud on paigutatud taha, kuid pakiruum on ikka sama avar. Kõik on loodud nii, et Levante Hybrid manööverdaks kergesti ja sellega oleks meeldiv sõita.

Auto arendab 330 hj ja maksimaalne pöördemoment 450 Nm saavutatakse juba 2250 p/min juures. Et Levante Hybridil on nelikvedu, võib see uhkust tunda vaimustavate dünaamiliste omaduste üle. See saavutab 100 km/h 6 sekundiga ja maksimumkiirus on 240 km/h. Uus Maserati Levante GT Hybrid saavutab võimsuse ja muljet avaldavad dünaamikanäitajad jätkusuutlikult ja ilma suure heitkoguseta. Ühtlasi säilitati mootori loomisel Maserati unikaalne mürin. Nahast sportrool, roolialune alumiiniumist käigukang ja võimsad pidurid võimaldavad uuesti mõista, mida Maserati hübriidmudelid tänapäeval tegelikult suudavad.

UNIKAALNE VÄRVITOON

Levante Hybridi esimesed mudelid on võimalik tellida uue kolmekihilise metallikvärviga Azzurro Astro. Mudel näeb välja maagiline, sest varjus on see hall, kuid päikesevalguses tuleb esile taevasinine varjund. Selle tooni saab valida Maserati spetsiaalse Fuoriserie kohandamisprogrammi kaudu. Autol on koobaltsinised sise- ja välisdetailid, mida võib kohata vaid sellistel hübriidmudelitel nagu Maserati Ghibli Hybrid. See värvitoon aitab esile tõsta tiibadel olevat kolmekordset jahutusvõre, pidurisadulaid ja Maserati uuendatud logo tagumisel tugiraamil. Salongis väljendavad uue ajastu erilist sõnumit polsterduse sinised õmblused.

Tänu uuele programmile Maserati Connect on Levante Hybrid pidevalt internetiga ühendatud. See võimaldab jälgida reaalajas auto tehnilist seisukorda. Maserati Connect teatab omanikule, kui hoolduskülastus läheneb. Nutitelefoni või -kella abil saab autojuht Maserati Connecti rakenduse kaudu oma autoga ühenduses olla. Kodus viibides saab seda teha Amazon Alexa ja Google Assisti abil.

Maserati uusimate lahenduste ja itaalialiku kirega saab tutvuda Maserati Vilniuse ametlikus esinduses.

Uudised

  Registreeri

  Tavahooldus
  Mootori ja elektrisüsteemide diagnostika
  Rataste vahetus ja paigaldus
  Šassii kontroll
  Kindlustusjuhtum, kere remont
  Auto ostueelne kontroll
  Teie märkused või tööde lühikirjeldus
  Auto mudel
  Riiklik registreerimisnumber
  Soovin, et tuleksite autole järele / tooksite auto ära. Pakkumise kohta lähemalt
  Ees- ja perekonnanimi
  E-posti aadress
  Telefon

   Auto
   Ees- ja perekonnanimi
   E-posti aadress
   Telefon